Nieuws
Home

Over ons

Dekkingen-puppies

Herplaatsing

Onze teven

Onze reuen

Honden van vroeger

Nesten Rosaceae

Nesten rosaceeen

Show resultaten

Fotoalbum-diversen

Dekkingen van onze reuen

Socialisatie
Contact
Links
Veteranen

Resultaten van Rosaceae en Rosaceeen honden
2006 - 2017:
17-12-2017 120e Brusselshow keurmeester Jan Counotte.
Tussenklas reu                  Rosaceae Gymnocladus 1 U  RESERVE CAC/CACIB
Kampioensklas reu         Rosaceae Durio  2 U
16-12-2017



Kerstshow Nijmegen te Gorichem  keurmeester Carla Dusseldorp
Reuen
Tussenklasse     Rosaceae Gymnocladus 1 U BOB/ CAC/ CACIB 3e in rasgroep 2
Gebruikshond  Rosaceae Beloperone 1 ZG  eig. Thea v.d. Meulen Kampioensklas Rosaceae Durio 2 U
Teven
Tussenklas         Rosaceae Hepatica 1 U
Gebruikshond  Rosaceae Egeria 1 U  eig. Thea v.d. meulen
 
08/09-12-2017

09.12.2017                          Winner show 2017 keurmeester Renate Alferink-lerche

Reuen    T
Tussenklasse                     Rosaceae Gymnocladus 1U RESERVE CAC/CACIB
Openklasse                        Rosaceeën Gladiolus 1 U
Gebruiksklasse                 Rosaceae Beloperone 1 ZG eig thea v.d. Meulen
Kampioenskl                     Rosaceae Durio 1 U  CAC /CACIB

Teven
Jeugdklasse                       Rosaceae Hymenocallis 2 U
Tussenklasse                     Rosaceeën Hepatica 1 U
Openklasse                        Rosaceae Deutzia 3ZG  eig. petra van Os
Gebruiksklasse                 Rosaceae Egeria 1 Zg  eig. thea v.d. Meulen
Kampioenskl                      Rosaceae Zannichellia 1U RESERVE CAC/CACIB

 08.12.2017                          Holland Cup 2017 keurmeester Satu Yla-Mononen.

Reuen
Tussenklasse                     Rosaceae Gymnocladus 1 U CAC/CACIB/BOB
Openklasse                        Rosaceeën Gladiolus 1 U
Gebruiksklasse                 Rosaceae Beloperone 1 ZG eig. thea v.d. Meulen
Kampioenskl                     Rosaceae Durio 2 U

Teven
Jeugdklasse                       Rosaceae Hymenocallis 2 ZG
Tussenklasse                     Rosaceeën Hepatica 1 U
Openklasse                        Rosaceae Deutzia 3ZG  eig. petra van os
Gebruiksklasse                 Rosaceae Egeria 1ZG eig. thea v.d.meulen
Kampioenskl                     Rosaceae Zannichellia 1U RESERVE CAC/CACIB


      








26-11-2017 Dogachtigen show te Den Bosch, keurmeester Mw. Chiodi-Walraven  
Reuen
Puppyklasse          Rosaceae Juanulloa 2 VB  eig. annette en marc schilder Tussenklasse          Rosaceae Gymnocladus 1U
Openklasse            Rosaceeën gladiolus 1U
Kampioensklasse   Rosaceae Durio 2U + RESERVE CAC
Teven
Tussenklasse          Rosaceeën Hevea 2 ZG eig. Jessica Harte                               Rosaceeën hepatica 3 ZG
Gebruiksklasse       Rosaceae Egeria  1ZG  eig. Thea v.d. Meulen



13-10-2017

WORLDDOGSHOW te Leipzig, keurmeester Jochen Eberhardt. Tussenklasse     Rosaceeën gymnocladus 2 U  reserve VDH certificaat.

13-10-2017

internationale show te Herning ( Denemarken), keurmeester Jochen Eberhardt(Duitsl)
Reuen Tussenklasse     Rosaceae Gymnocladus 1U Openklasse       
Rosaceae Durio 1U reserve CAC/CACIB

13-10-2017

Internationale show te Dortmund , keurmeester Karin Butenhoff.
Reuen
Tussenklasse     Rosaceae Gymnocladus 1 U  CAC
Openklasse        Rosaceae Durio                1 U CAC/ CACIB / BOB / HERBSTSIEGER 2017

8-10-2017

Hanzeshow te Zwolle keurmeester Hr. J.stubbe (IE)

Reuen
Tussenklasse     Rosaceae gymnocladus 1 U & RESERVE CAC/     CACIB ( 1 vol punt)
Openklasse        Rosaceeën Gladiolus 1 U
                          Rosaceae Durio 3 U
Werkklasse        Rosaceae Beloperone 1U  EIG, THEA V.D. MEULEN
Teven
Jeugdklasse       Rosaceae Hymenocallis 1 U
Werkklasse        Rosaceae Egeria 1U  EIG. THEA V.D. MEULEN

                 

 

7-10-2017

IJsselshow te Zwolle, keurmeester Mevr. A.Stubbe (IE).
Reuen
Tussenklasse     Rosaceae Gymnocladus 1U
Openklasse        Rosaceeën Gladiolus 1U  & RESERVE CAC/  CACIB ( 1 vol punt) 
                           Rosaceae Durio 3U
Werkklasse        Rosaceae Beloperone 1U    EIG. THEA V.D. MEULEN
Teven
Jeugdklasse       Rosaceae Hymenocallis 1ZG
Openklasse        Rosaceae Deutzia 2U     EIG. PETRA V. OS
Werkklasse        Rosaceae Egeria 1U  & RESERVE CAC/CACIB  EIG. THEA V.D. MEULEN

 

01-10-2017

iinternationale show te Maastricht , keurmeester Mw.corrie Venema-Smeets
Reuen
Openklasse        Rosaceae Durio  1 U  BESTE REU & NEDERLANDS KAMPIOEN
Teven
Jeugdklasse       Rosaceae HYmenocallis 3 ZG

24-09-2017

De Duitse clubmatch te loenberg.
Keurmeesters Rita Pleibel, Carine roobrouck, willi Gullix, Thomas Walker en Wolfgang Mayer

Reuen
Tussenklasse     Rosaceae Gymnocladus 4U
Fokkersklasse   Rosaceae Durio 4 U
Werkklasse        Rosaceae Beloperone 2U  eigenaar thea v.d. Meulen
Teven
Openklasse        Rosaceae egeria U     eigenaar thea v.d Meulen
Fokkersklasse   Rosaceae zannichellia 3U
Veteraanklasse Rosaceeën Dielytra 4U en oudste veteraan

 


17-09-2017

DE FRANSE CLUBMATCH te cluny. Keurmeesters Pambou Makaya, Denis Vernon, Guido Perosino,Valerie Bontems, John Feehan, Olli Kokkonen.
Reuen
Puppy klasse      Rosaceae Juanulloa  3 VB eigenaar annette schilder & marc
Tussenklasse     Rosaceae Gymnocladus  3U
Open klasse       Rosaceae Durio  U & geselecteerd
                         Rosaceae Ulva U   eigenaar Petra kruisveld
                          Rosaceae Beloperone U  eigenaar thea v.d meulen
Teven
Jeugdklasse       Rosaceeën Hepatica ZG
Openklasse        Rosaceae deutzia U  eigenaar petra kruisveld
                           Rosaceae egeria U  eigenaar thea v.d. meulen
Kampioenskl       Rosaceae zannichellia 3 U
                           Rosaceae whipplei yucca U   eigenaar jose maria & gerard
Veteraan kl        Rosaceeën dielytra 2U

  

02-09-2017

40 jarig bestaan van de Belgische Leonberger Club, en de 37e clubmatch.
Het werd gehouden op een hele mooie buitenlocatie,  een prachtig grasveld en mooi weer.
Keurmeesters : P. van Montfoort, J. ramsing en J. van Hummelen.

Reuen:
Jeugd                    Rosaceae Hieracium 1 U BESTE JEUGDHOND
Intermediare    Rosaceae Gymnocladus  2U
Open                    Rosaceae durio 2U

Teven:

Jeugd                    Rosaceae hymenucallis 1 U
Intermediare    Rosaceeën Hepatica 3ZG
Kampioen           Rosaceae zannichellia  3 U
Veteraan            Rosaceeën dielytra 1 U  OUDSTE HOND VAN DE SHOW

Koppelklasse     ROSACEAE 1E PLAATS

 

 

29-07-2017

25e verjaardag van de spaanse leonberger club, en de 22e clubmatch te erranteria.

Reuen:

Jeugdklasse       Rosaceae Gymnocladus 1U BESTE JEUGDHOND, trofee “meest veelbelovende hond”
Openklasse        Rosaceae Durio  3U
Kampioenskl     Rosaceeën glaux U  eig. regine & christian parisy

Teven                  

Jeugdklasse       Rosaceeën hepatica 2ZG
                        Rosaceae heliotropium  ZG eig. Magali Lavergne
Openklasse        Rosaceae whipplei yucca  U eig. jose maria & gerard.
                         Rosaceae Balsamina ZG
Kampioenskl     Rosaceae zannichellia 2U
Veteraankl         Rosaceeën Dielytra 1U   BESTE VETERAAN & OUDSTEHOND
Koppelklasse     Rosaceae durio & Rosaceae Zannichellia   1e plaats
Groep klas          Rosaceae   1e plaats

 

  

01-07-2017

CAC/CACIB show te Echt ( buiten show in de avond).
Keurmeester  Hans v
.d.Berg

Reuen
Jeugdklasse       rosaceae gymnocladus 1U
Openklasse        rosaceae durio 1U BESTE REU  & BOB & 3e in rasgroep 2 keurmeester victor van raamsdonk

Teven
Jeugdklasse       rosaceeën hevea 1U & BESTE TEEF
                         Rosaceae gazania 2 ZG

 

17-06-2017

Speciale leonbergershow van LG Bayern in MÜhldorf am Inn. Keurmeesters L. Mach en T.Walker.

Reuen
Jeugdklasse       Rosaceae Gymnocladus 4 ZG
Tussenklasse     Rosaceae Durio 1 U + CAC punt
Teven
Jeugdklasse       Rosaceeën Hepatica 2U
Kampioensklas Rosaceae Zannichellia 2 U
Veteraanklas     Rosaceeën dielytra  2U EN OUDSTE HOND VAN DE SHOW.  



11-06-2017

nederlandse Kampioensclubmatch 2017 te Erkemederstrand/zeewolde
Keurmeesters  C.Dusseldorp. C.Roobrouck, D. Baars en R. Kinsey.

Reuen

Puppyklasse      Rosaceae Hieracium 4e plaats veelbelovend
Jeugdklasse       Rosaceae Gymnocladus 3e plaats uitmuntend
                               Rosaceae Grifola  4e plaats uitmuntend
                               Rosaceae Gymnocactus ZG
Tussenklasse     Rosaceae Ferocactus ZG
Openklasse        Rosaceae Durio 1e plaats uitmuntend/ BESTE REU / BOB
Kampioensklas Rosaceae Ulva  3e plaats uitmuntend
Fokkersklasse   Rosaceae Zigadenus 2e plaats uitmuntend

Teven

Jeugdklasse       Rosaceae hepatica uitmuntend
Tussenklasse     Rosaceae deutzia 2e plaats uitmuntend
                               Rosaceae egeria  4e plaats uitmuntend
                               Rosaceae fritillaria  ZG
Openklasse        Zir ozzy’s pretty women von tulips ZG
Kampioenskl     Cleo’s mambo millie van de kentering 3e plaats uitmuntend
Fokkersklasse   Rosaceae Zannichellia 1e plaats uitmuntend
                                Rosaceae balsamina  Uitmuntend
Veteraanklasse Rosaceeën dielytra 1e plaats uitmuntend & oudste hond van de show
                              Rosaceeën erica 3e plaats uitmuntend 

 












05-06-2017

43e pinkstershow in de evenementenhal te Venray keurmeester Dhr. G. van den Bosch (BE)
Reuen
 Jeugdklasse       Rosaceae gymnocladus 2 ZG
Tussenklasse     Rosaceae durio 1 U & RESERVE CAC
Openklasse        Rosaceae Beloperone 1 ZG
Teven
Jeugdklasse          Rosaceae Gazania 1 U & RESERVE CAC                               
                            Rosaceeën Hevea
Tussenklasse         Rosaceae egeria 1U

.



04-06-2017

20e spezial-rassehunde-ausstellung der LG-West te Hünxe keurmeesters Herr Andersen(N), Frau Klein (CH) frau Mayer (D).

Reuen Jeugdklasse      
Rosaceae Gymnocladus 3 zg
Tussenklasse     Rosaceae Durio 1U  BESTE REU & BOB LG SIEGER  
Teven
Jeugdklasse       Rosaceeën Hepatica  g
Kampioenskl     Rosaceae zannichellia 2U
Veteraanklasse Rosaceeën dielytra 3 u



28-05-2017

CAC/CACIB show te Oss NL  keurmeester Hr. R.Douma

Reuen
Jeugdklasse       Rosaceae gymnocladus 1 U
Tussenklasse     Rosaceae durio 1 U  BESTE REU CAC/CACIB
Openklasse        Rosaceae beloperone  1 U RESERVE CAC/CACIB  eigenaar thea van de Meulen
                          handler  jochem
Teven
Jeugdklasse       Rosaceae gazania 1 U RESERVE CAC/CACIB
                         Rosaceeën hevea 2 U eigenaar jessica Harte/  handler marleen
Tussenklasse     Rosaceae egeria 1 ZG eigenaar thea van der Meulen / handler jochem
 

01-05-2017

leonberger show  van landesgruppe Baden-Wurttemberg te Leonberg.   
Keurmeesters:Rita Sachslehner en Vladimir Piskay.

Reuen
Jeugdklasse       Rosaceae Gymnocladus 1 ZG
Tussenklasse     Rosaceae Durio  1 U  CAC punt.
Kampioenskl     rosaceae Juncelles 3 U

Teven
Jeugdklasse       Rosaceeën Hepatica 2 U
kampioenskl      Rosaceae Zannichellia 2U

24-04-2017

De 30e jubileum clubmatch van de italiaanse leonberger club, keurmeesters Guido Perosino en Denis Vernon
Reuen
Jeugdklasse       Rosaceae Gymnocladus 1 U + jeugdclubkampioen 2017 Tussenklasse     Rosaceae Durio   1 U  + beste movement +  CAC  +
                         beste reu clubkampioen 2017  + BOB
Kampioenskl.    Rosaceae Juncelles  1U
Teven
Jeugdklasse       Rosaceeën hepatica 1 U
Kampioenskl.    Rosaceae Zannichellia  1U
Veteraan kl.       Rosaceeën dielytra  1 U + Beste veteraan
Beste groep       Rosaceae gymnocladus, durio, juncelles, zannichellia.  

15/16-04-2017

15-04-2017
internationale hondenshow te Goes. Keurmeester Piet Roosenboom

Reuen
Jeugdklasse       Rosaceae Gymnocladus 1 U
Tussenklasse     Rosaceae Durio 1 U  CAC / CACIB   / BOB

Teven
Jeugdklasse       Rosaceae Gazania 1 U CAC                               
                         Rosaceeën Hevea 2U  RESERVE CAC
Tussenklasse     Rosaceae Deutzia 1 ZG
Openklasse        Rosaceae Balsamina 1 ZG  
Bij het juniorhandling kreeg Julia Star met rosaceae durio  de 5e plaats   16.04.2017         
internationale hondenshow te Goes  keurmeester A-P Parn

Reuen
Jeugdklasse       Rosaceae Gymnocladus 1 U  RESERVE CAC en Nederlands Jeugdkampioen
Tussenklasse     Rosaceae Durio 1U CAC/ CACIB / BOB
Open klas            Rosaceae Beloperone  2 ZG

Teven
Jeugdklasse       Rosaceeën Hevea 1 U
                         Rosaceae Gazania 2U
Tussenklasse     Rosaceae Egeria 1U RESERVE CAC/ CACIB                                Rosaceae Deutzia 2U
Openklasse        Rosaceae Balsamina 1 U
Bij het juniorhandling kreeg jochem met rosaceae beloperone de 2e plaats en werd gekwalificeerd voor de Winner in Amsterdam, gefeliciteerd.

 

  

18-03-2017

22e int.nat. hondententoonstelling K.V.Rijnland. keurmeester Victor van Raamsdonk

Reuen
Jeugdklasse       Rosaceae Gymnocladus 1 U
Tussenklasse     Rosaceae Durio 1 U en RESERVE CAC/CACIB

Teven
Jeugdklasse       Rosaceeën Hepatica  1 U BESTE TEEF  CAC
                         Rosaceeën Hevea       1U    eig. J. Harte
                         Rosaceae Fritillaria     4 ZG eig. R en L van Haren
Tussenklasse     Rosaceae Egeria          2U eig. T. van der Meulen
                       Rosaceae Deutzia        3U eig. P. van Os-Kruisveld

05-03-2017

Martini Dogshow te Groningen, keurmeester Dick Baars

Reuen
Jeugdklasse Rosaceae Gymnocladus 1 U + RESERVE CAC ( 1e jeugdpunt)
Tussenklasse Rosaceae Durio 1U + CAC + BOB + 2e plaats in erering rasgroep 2
Kampioenskl. Rosaceae Juncelles 1 U
Teven
Jeugdklasse Rosaceeën Hepatica 1 U + CAC + BOB + beste jeugdhond ( 2e jeugdpunt)
Tussenklasse Rosaceae Deutzia 1U + RESERVE CAC + CACIB eigenaar petra v. Os-kruisveld
Rosaceae Espostoa 2 U + RESERVE CACIB eigenaar Thalita Daling
Rosaceae Egeria 3 ZG eigenaar Thea v.d. Meulen

26-02-2017

44ste schaal der kempen te Weelde (Belgie). Keurmeester Dhr. T.Leenen.
Reuen:
Jeugdklasse Rosaceae Gymnocladus 2U
Tussenklasse Rosaceae Durio 1U

 

05-02-2017 40e dogshow te Eindhoven, keurmeester P.Lawless (ie).
Reuen
Jeugdklasse Rosaceae Gymnocladus 2 U
Tussenklasse Rosaceae Durio 1 U CAC/CACIB & BOB 4e plaats in erering keurmeester P.Roosenboom
Kampioenskl Rosaceae Juncelles 1U RESERVE CAC/CACIB
Teven
Jeugdklasse Rosaceeën Hepatica 1 U RESERVE CAC/CACIB (1e jeugdpunt)
Rosaceeën Hevea 2 U eig. jessica Harte
Tussenklasse Rosaceae Egeria 3 zg eig. thea van der Meulen
 
 
18-12-2016 Kerstshow te Gorichem, keurmeester J. van Dijk
Reuen
Jeugdklasse Rosaceae Gymnocladus 1ZG
Tussenklasse Rosaceae Durio 1U CAC en BOB
Kampioenkl Rosaceae Juncelles 1 U
Rosaceae Ulva 2U
Teven
Puppyklasse Rosaceeén Hevea 1 VB en BESTE PUP eig. jessica harte
Jeugdklasse Rosaceae Deutzia 2 ZG eig. petra van os
Rosaceae Egeria 3ZG eig. thea v.d. meulen
Openklasse Rosaceae balsamina 2ZG

 

10-12-2016 127e amsterdam winner show te amsterdam keurmeester Carla Dusseldorp
Reuen
Jeugdklasse Rosaceae Durio 1U titel JEUGDWINNER 2016 & RESERVE CAC
Kampioenskl Rosaceae Juncelles 2U
Rosaceae Ulva 3U
Teven
Jeugdklasse Rosaceae Egeria 1U titel JEUGDWINSTER 2016 & NEDERLANDS JEUGDKAMPIOEN
Rosaceae Deutzia 4 ZG
Kampioenskl cleo’s mambo millie van de kentering 1 U & RESERVE CAC/CACIB
Veteraanklas Rosaceeen Dielytra 1U titel VETERAAN WINSTER 2016 in de erering 3e plaats bij de veteranen.

9-12-2016 Hollandcup te Amsterdam, keurmeester Benny Blidh von Schedin (zweden)
Reuen
Jeugdklasse Rosaceae Durio 1U BESTE JEUGDHOND & RESERVE CAC
Kampioenkl Rosaceae Ulva 4U
Rosaceae juncelles 2U
Teven
Jeugdklasse Rosaceae egeria 2U
Rosaceae deutzia 3 U
 

5/6-11-2016 Ttweedaagse show te Bleiswijk,
05-11-2016
keurmeester R.Doedijns
Reuen
Jeugdklasse Rosaceae Durio 1 U reserve CAC
Kampioenkl. Rosaceae Juncelles 1U BESTE REU
Teven
Jeugdklasse Rosaceae deutzia 1 ZG
Rosaceae egeria 2 ZG
06.11.2016
keurmeester W.Gullix
Reuen
Jeugdklasse Rosaceae Durio 1 U
Kampioenkl. Roaceae juncelles 1U CAC BOB
Teven
Jeugdklasse Rosaceae egeria 1 U res CAC
Rosaceae Deutzia 3 ZG
  

02-10-2016

Hanzeshow te Zwolle, keurmeester E.Wieldraaijer

Reuen
Jeugdklasse       Rosaceae Durio 1U CAC & BOB & 5e plaats in erering rasgroep 2
Kampioenskl     Rosaceae Juncelles 1U RESERVE CAC & CACIB  ( handler julia star)

Teven
Jeugdklasse       Rosaceae egeria2U ( handler jochem)
                         Rosaceae deutzia 3 ZG

 

01-10-2016

IJsselshow te Zwolle, keurmeester H.M.M.Klok-’t Hart

Reuen
Jeugdklasse       Rosaceae Durio 1U RESERVE CAC
Kampioenskl     Rosaceae Juncelles 2U RESERVE CACIB

Teven
Jeugdklasse       Rosaceae deutzia 3ZG
                               Rosaceae Egeria 4 ZG

25-09-2016

Duitse leonberger clubmatch te Leonberg keurmeesters:  O.Kokkonen, D.Vernon, W.Gillix, Dr.Peper en N. Mayer.

Reuen
Jeugdklasse       Rosaceae Durio 4U
Openklasse        Rosaceae beloperone ZG eigenaar thea van der meulen
Kampioenskl     Rosaceae Juncelles U

Teven
Jeugdklasse       Rosaceae egeria 3U eigenaar thea van der meulen / handler bert elshof.
Fokkersklasse   Rosaceae zannichellia  3U
Kampioenskl      Fjalar vom lowengarten U
Veteraankl         Rosaceeën Dielytra 1U
                          Rosaceeën erica 3 U  eigenaar verena morchen
 

18-09-2016

Franse clubmatch 2016 te Cluny  keurmeesters: V.bontems, P.Junehall, C.Lafay, E.Pambou-makaya, C.Reilhac & P. Riviere.

Reuen

Kleine baby        Rosaceae Gymnocladus 1e vb

Jeugdklasse       Rosaceae Durio 1e EX + BESTE JEUGDHOND

Tussenklasse     Rosaceae Glaux EX

Openklasse        Rosaceae Populus EX
                          Rosaceae Ulva  EX
                          Rosaceae beloperone TB

Kampioen           Rosaceae Juncelles 4EX

Teven

Openklasse        Rosaceae Zannichellia 1EX BESTE TEEF / CAC
                          Rosaceae Acacia  EX

Kampioens         Fjalar vom lowengarten 3 EX

Veteraan            Rosaceeen dielytra 1 EX

.

 

10-09-2016

Belgische Clubmatch te Deinze. Keurmeesters Y.Natterer, C. Roobrouck en B. Metraux.

Reuen

Babyklas                 Rosaceeën hippurus 1 VB
                               Rosaceae Gymnocladius 3 B

Jeugdklas                 Rosaceae Durio 1 EX

Tussenklas              Rosaceeën Gladiolus 1EX

Openklas                 Rosaceae Ulva 3 EX
                               Rosaceae Beloperone EX

Kampioenklas         Rosaceae juncelles 3EX
                               Rosaceae Melocactus EX

Teven

Babyklas                 Rosaceae Gazania 2VB
                               Rosaceeën hepatica 3 VB

Jeugdklas                 Rosaceae Egeria 1 EX BESTE JEUGDHOND &  BEST IN SHOW
                                Rosaceae Deutzia VB

Openklas                 Rosaceae Zannichellia 2EX
                               Rosaceae Balsamina EX

Kampioenklas         Fjalar vom lowengarten 2EX

Veteraanklas          Rosaceeën Dielytra 1 EX  BESTE VETERAAN 

3/4-09-2016

03.09.2016          rotterdam keurmeester Jeann MacClancy (IE)

Reuen

Jeugd                    Rosaceae Durio 1 U
Openklas            Rosaceae Ulva 1 U

Kampioen           Rosaceae juncelles 2U

Teven

Jeugdklas            Rosaceae Egeria 1U +  RESERVE CAC
                               Rosaceae deutzia 2U

04.09.16               Rotterdam keurmeester Krystyna Opara (PL)

Jeugd                    Rosaceae Durio 1U

Openklas            Rosaceae ulva 1U + RESERVE CAC + NEDERLANDSE KAMPIOENSTITEL

Kampioen           Rosaceae Juncelles 1 U + CAC

Teven

Jeugdklas            Rosaceae egeria 2U
                               Rosaceae deutzia 3 U

     

 

13-08-2016 FCI EUROPEAN DOG SHOW  te Brussel keurmeester Pia Hansen (DK).  

Jeugdklasse reuen          Rosaceae Durio 1EX european & benelux junior winner 2016 + qualificatie crufts 2017 Openklasse reuen           Rosaceae Zigadenus ZG Kampioenskl reu              Rosaceae Juncelles 2 EX Kampioenkl teef              Rosaceae Zannichellia 2 EX

13-08-2016 Terwijl wij door zuid Frankrijk rijden waren onze vrienden Bert en Mieke zo lief
om een aantal honden die ingeschreven waren in de special show te Sottrum (D) mee te nemen.
Met de super hulp/handling van Julia Star hebben ze het ook heel goed gedaan.
Rosaceae Juncelles werd beste reu & BOS en onze oude dame Rosaceeën Dielytra beste veteraan.
Bedankt Mieke , Bert en Julia voor jullie hulp in deze dagen.

 

30-07-2016

de 21e Spaanse clubmatch te Fuerte de San Marcos. Keurmeester  Denis Vernon

 Jongste pup –reu:            rosaceae gymnocladus   1 vb  BESTE JONGSTE PUP  handler metha stramer
                                               Rosaceeën hippurus        2 vb

Jongste pup—teef:         rosaceae gazania              1 vb       handler metha stramer                                            Rosaceeën hepatica         2 vb

Jeugdklasse—reu            rosaceae durio                  1 ex.
                                           Rosaceae empetrum        2 zg eig. angel emparanza arostegui

Intermediair-reu             rosaceeën  glaux               2 ex  eig. regine& christian parisy 
                                               Rosaceeën gladiolus         3 ex

Open klasse—teven       rosaceae zannichellia       1 ex   BESTE TEEF + CAC

Kampioenklasse –reu    rosaceae juncelles             1 ex

Kampioenklasse –teef   fjalar vom lowengarten    2 ex

Veteraanklasse—teef    rosaceeën dielytra              1 ex  BESTE VETERAAN 

Koppelklasse                     rosaceae zannichellia + durio  1e plaats.

 

 

 


 



18/19-06-2016

19.06.2016          De Meierijshow te s’Hertogenbosch , keurmeester. J. Williams

Reuen

Jeugklasse                          Rosaceae Durio 1 u BESTE JEUGDHOND

Tussenklasse                     Rosaceeën gladiolus 2U

Kampioensklasse            Rosaceae juncelles  1 U BESTE REU ,  BOB

Teven

Jeugdklasse                       Rosaceae egeria 2 U  eig. T. van der meulen

 18.06.2016         Udenshow te s’Hertogenbosch, keurmeester M. Vermeire

Reuen

Jeugdklasse                       Rosaceae durio 1U

Tussenklasse                     Rosaceeën Gladiolus 3U

Kampioensklasse            Rosaceae Juncelles 2U

Teven

Jeugdklasse                       Rosaceae egeria 2ZG  eig. T. van der Meulen

 

 

12-06-2016

50-jarig jubileum clubmatch van de Leonbergse Honden Club Nederland te Zeewolde.
Keurmeesters: C.Dusseldorp, M. van nimwegen, P. van Montfort, M. Procureur en G. Perosino

Reuen 

Jeugdklasse       Rosaceae Durio 1U

                               Rosaceae Dipsacus U                       eig. M. Bruijninck

                               Rosaceae Diplotaxis ZG

Tussenklasse     Rosaceeën Gladiolus  2U

Openklasse        Rosaceae Beloperone ZG             eig. T. van der Meulen

                               Rosaceae Bombax  ZG                    eig. L.Landkroon

                               Rosaceae Ulva  U                             eig. P. van Os

Kampioens         Rosaceae JUncelles 1U BESTE REU en  BOB.

Fokkerklasse     Rosaceae Zigadenus 1 U

 

Teven

Puppyklasse      Rosaceae Fritillaria VB

Jeugdklasse       Rosaceae Deutzia ZG                     eig. P. van Os

                               Rosaceae Egeria ZG                        eig.T. van der Meulen

                               Rosaceae Escallonia ZG                 eig. N. Mayer

                               Rosaceae Espostoa ZG                  eig. T. Daling

Openklasse        Rosaceae Iris 1 U BESTE TEEF en BOS

                               Rosaceae Balsamina ZG

Kampioens         Fjalar von lowengarten 2 U

Fokkerskl.           Rosaceae Zannichellia  1U  RESERVE CAC

Veteraan            Rosaceeën Dielytra  1U  BESTE VETERAAN

                               Rosaceeën Erica U                          eig. V.Morchen

KOPPELKLASSE  1e plaats

FOKGROEPEN    1e plaats

 

    

 














05-06-2016

DOGSHOW ‘DE BARONI’te tilburg, keurmeester Mevrouw F.H.M.G. Lochs-Romans

Reuen
Jeugdklasse       Rosaceae durio 1 U en RESERVE KAMPIOEN
Tussenklasse     Rosaceeën Gladiolus 1 U
Openklasse        Rosaceae Ulva 2 U
Kampioenkl.      Rosaceae juncelles 1 U + BESTE REU + BOB

Teven
Jeugdklasse       Rosaceae Deutzia 1U
                         
Rosaceae Egeria 1

 



 
15-05-2016 Speciaal show BG Rhein Ruhr te Kreuztal (DTS). Keurmeesters C.Dusseldorp, R. Chiodi-Walraven en R.Ogorzelski.  
Reuen Jeugdklasse       Rosaceae Durio 1 U
Tussenklasse     Rosaceeën gladiolus 1U
Fokkersklasse   Rosaceae zigadenus 2 U
Kampioensklas Rosaceae juncelles 1 U – BESTE REU- BESTE VAN HET RAS-SIEGER RHEIN-RUHR 2016  
Teven Jeugdklasse       Rosaceae Escallonia 2U  eigenaar nathalie Mayer
Fokkersklasse   Rosaceae zannichellia 2U Kampioensklas Fjalar von lowengarten 2U
Veteraanklasse Rosaceeën Dielytra 1 U – beste veteraan-VETERAAN SIEGERIN  RHEIN_RUHR 2016  
                  








10-04-2016

cac/cacib SHOW De Utrecht te Nieuwegein, keurmeester Mevr. Kuster
Reuen:
Jeugdklasse       Rosaceae Durio 1 U ( 2e jeugdpunt)
Openklasse        Rosaceae Ulva 1 U , BESTE REU en BOB

                              
Rosaceae beloperone 3U
Kamp. Klasse     Rosaceae Juncelles 1 U

Teven
Jeugdklasse       Rosaceae egeria 2 U
                               Rosaceae deutzia 3 ZG
Openklasse        Namupalan wild at heart  4 ZG
                                                                             

20-03-2016

CAC/CACIB show te Hazerswoude-Dorp keurmeester  Mevr. D.Klein(ROE).

Reuen
Jeugdklasse       Rosaceae Durio 1U ( 1e punt)
Openklasse        Rosaceae Ulva  2U
                               Rosaceae beloperone 4U
Kamp.klasse      Rosaceae Juncelles  2U
Teven
Puppyklasse      Rosaceae egeria 2 ZG
Jeugdklasse       Rosaceae Deutzia 3ZG

05-03-2016

Martinidogshow te groningen keurmeester E.Haapaniemi (FI).  

Reuen 
Puppyklasse      Rosaceae Durio VB en BESTE PUP

Openklasse        Rosaceae Ulva 
3U
Kampioenskl.    Rosaceae Juncelles 1U / BESTE REU / BOB / 2e IN ERERING RASGROEP 2
                         Rosaceae melocactus 3U

Teven
Puppyklase        Rosaceae deutzia 1 B
Openklasse        Rosaceae zannichellia 2 U

 

24-01-2016

CAC/CACIB show te Eindhoven keurmeester Jos van Dijk.
Reuen:
Openklas Rosaceae Zigadenus 1 U
Rosaceae Ulva 4 ZG
Kampioen Rosaceae juncelles 1 U BESTE REU en BOB
Teven
Puppy Rosaceae Deutzia 1 VB in erering 3e Plaats
jeugdklasse Rosaceae grevillea 2ZG
tussenklasse Rosaceae Balsemina G
Open klas Rosaceae Zannichellia 1 U BESTE TEEF NEDERLANDS KAMPIOEN

 

 

20-12-2015

De KERSTshow te katwijk, keurmeester Hr.A.R.R.Doedijns
Reuen
Jeugdklasse Rosaceeën Gladiolus 2zg
Tussenklasse Rosaceae beloperone 1U
Openklasse Rosaceae Zigadenus 1 U CAC/CACIB/ BOB
Kampioenskl Rosaceae Juncelles 2U
Teven
Jongste pup Roaceae egeria 1 vb BESTE JONGSTE PUP
Openklasse Rosaceae zannichellia 2U

Juior handling:
Julia Star X Rosaceae juncelles 2e plaats

19-12-2015

Brussels dogshow te brussel keurmeester S.Harnik (PL)
Reuen
Jeugdklasse Rosaceeën gladiolus ex
Kampioenskl Rosaceae juncelles 2 U RES.CAC/CACIB
Teven
Jeugdklasse Rosaceeën Grevillea ex
Openklasse Rosaceae zanniuchellia 1U RES.CAC/CACIB

 

12-12-2015

CAC/CACIB DE WINNER te Amsterdam keurmeester Hr. Mariano Di Chicco (IT).

Reuen
Jeugdklas            Rosaceae Gladiolus 2 ZG
Tussenklas         Rosaceae Beloperone 3ZG
Openklas            Rosaceae Ulva 1U
Kampionskl        rosaceae juncelles 3U

Teven
Jeugdklas            Rosaceae Grevillea 4ZG
Openklas            Rosaceae Zannichellia 2U
Kampioenskl     fjalar vom lowengarten 4U
 

11-12-2015

CAC/CACIB HOLLAND CUP te amsterdam keurmeester Mevr. K. Gilliland (ie)

Reuen
Openklas            Rosaceae Ulva 2U
Kampioenskl     Rosaceae juncelles 3U
Teven
Jeugdklas            Rosaceae grevillea 3ZG
 

29-11-2015  De 19e Dogachtigen show te den Bosch, keurmeesters Dhr. A.Pecoult en Dhr. J.Wauben

Reuen:
Tussenklasse Rosaceae beloperone    3 ZG
Openklasse Rosaceae umbillicaria         ZG
Kampioenskl Rosaceae Juncelles 1 U CAC/ BESTE REU / BOB/ 5e plaats erering rasgroep 2

Teven:
Jongste pup Rosaceae escallonia 1 vb BESTE JONGSTE PUP
Rosaceae Egeria 2 vb
Jeugdklasse Rosaceae grevillea 4 zg
Openklasse Rosaceae Zannichellia 1 U CAC BESTE TEEF
Kampioenskl Fjalar vom lowengarten 3U
Veteraankl Rosaceeën Dielytra 2U
  
 

08-11-2015

tweedaagse show bleiswijk, keurmeester Dhr. Peter van Montfoort.
Reuen 
Tussenklasse     Rosaceae beloperone 4 U eigenaar thea van der Meulen
Openklasse        Rosaceae Zigadenus 2U
Kampioenskl.    Rosaceae Juncelles  1 U + BOB + 1e PLAATS RASGROEP 2
Teven
Tussenklasse     Namupalan wild at heart 2 U

 

 

07-11-2015

Tweedaagse show van Bleiswijk te Hazerswoude-Dorp. Keurmeester Dhr Rafael Escar Tabuena (SP)
Reuen
Openklasse        Rosaceae zigadenus 2U
                          Rosaceae Ulva  2U
Kampioenskl.    Rosaceae Juncelles 1 U + BOB
Teven
Jongste pup       Roaceae deutzia 1VB  eigenaar Petra van Os.
Tussenklasse     Namupalan wild at heart 1U Res. CACIB

   

 

04-10-2015 Hanzeshow te Zwolle , keurmeester A.Beare (IRL)
Reuen
Openklasse Rosaceae zigadenus 1 U res CAC/CACIB ( 1 punt)
Rosaceae Ulva 3U
Kampioensklasse Rosaceae Juncelles 1 U CAC/CACIB/BOB…. 5e in rasgroep 2
Teven
Tussenklasse Namupalan wild at heart 1U CAC/CACIB
 

 

 

03-10-2015 IJsselshow te Zwolle, keurmeester Mrs.P. Heikkinen-Lehkonen
Reuen:
Openklasse Rosaceae Zigadenus 2U
Kampioensklasse Rosaceae Juncelles 1ZG
Teven
Tussenklasse Namupalan wild at heart 1U
 
 

 

27-09-2015

Duitse clubmatch 2015 keurmeesters: V. van Raamsdonk, W.Gullix, Y. Natterer, en W. Mayer
Reuen:
Fokkersklasse                   Rosaceae Zigadenus 3U
Kampioensklass               Rosaceae Juncelles U
Teven:
Veteranenklasse             Rosaceeën Dielytra 1U
Fokkersklasse                   Rosaceae Zannichellia  U
Tussenklasse                     Namupalan wild at heart ZG
Openklasse                       zir ozzy’s pretty women von tulips 3U
Kampioensklasse            Fjalar vom Lowengarten 4U
Foto 5818 zir ozzy  5891  zigadenus  5933  fjalar  5942  dielytra

20-09-2015

Franse clubmatch 2015 te Cluny(FR) keurmeestersValerie Bontems, Sissy Fessel, Evelyne Pambou-Makaha, Rita Pleibel,Per Kristian Andersen, Jorgen Hansen, Raymond Soulet en Denis Vernon

Reuen

Kampioen klasse             Rosaceae juncelles U
Open klasse                      Rosaceae Populus  U                     eigenaar odile boue
                                        Rosaceae Zelkova U (selected) eigenaar gerard &jose maria iturrralde

Teven:

Intermediar                       Namupalan wild at heart  ZG
                                         Rosaceae Acacia U                         eigenaar caty marzoli   
                                         Rosaceae Balsemina U
Openklasse                        RosaceaeWhipplei Yucca  1U CAC eigenaar gerard & jose maria iturralde
                                          Rosaceae Zannichellia  U
Kampioenklasse                Fjalar vom lowengarten 1U BOS – BOB- BEST DOG OF THE DAY
Venerable                          rosaceeen Dielytra  1U + oudste Hond van de dag
(= ouder dan 10 jaar)

    

 
12-09-2015

De 35st BELGISCHE CLUBMATCH te Deinze.
Keurmeesters de dames E.Haapaniemi (SF), I.Artsoe (DK) en K.De Smedt-Jasica (B)
Reuen:
Tussenklasse:                  Rosaceae zigadenus 4e.
Kampioensklasse            Rosaceae Juncelles 2e
                                       Rosaceae melocactus 3e

Teven:
Tussenklasse                     Rosaceae Balsemina 3e
                                        Namupalan wild at heart ZG
Openklasse                      Zir ozzy’s pretty women von tulips 1e
Fokkersklasse                  Rosaceae Zannichellia 4e
Kampioensklasse             Fjalar vom lowengarten  1+ beste teef + BOS
Veteraanklase                  Rosaceeen dielytra 1e
Beste koppel                    rosaceae zannichellia + rosaceae zigadenus

   

25-07-2015

 de 20e Spaanse Clubmatch te errenteria ( sp) keurmeester Rafael Malo Alcrudo (SP).

Reuen
Puppyklasse      Rosaceae Citrus medica 1e plaats BESTE JEUGDHOND
                               Rosaceae Gladiolus        2e plaats
                               Rosaceeën Glaux            3e plaats
Tussenklasse     Rosaceae Zelkova   ………1e plaats  CAC
                               Rosaceae Zigadenus……..2e plaats  RESERVE CAC
Kamp
Puppyklasse      Rosaceae grevillea…………1e plaats
Tussenklasse     Rosaceae zannichellia……1e plaats
Openklasse        Zir ozzy’s pretty women von tulips..2e plaats  RESERVE CAC
Kampioenskl     Fjalar vom lowengarten….1e plaats  BESTE VAN HET RAS
Veteraankl         Rosaceeën Dielytra…………1e plaats.BESTE VETERAAN

Koppelklasse: Rosaceae Zigadenus + Rosaceae Zannichellia  1e plaats.

14-06-2015

Nederlandse clubmatch 2015 keurmeesters Mw. E.Pambou-Makaya(FR)- Mw.R.Chiodi-Walraven(NL) & Dhr. G.Puts(NL)

Reuen
Babyklasse         Rosaceae citrus medica 1e plaats
Puppyklasse      Rosaceae Gladiolus 4e plaats
Jeugdklasse       Rosaceae Beloperone ZG eig. T. v/d Meulen
Tussenklasse     Rosaceae Zigadenus 2U
                         Rosaceae Zelphyranthes 4U eig. L.Giebels
Openklasse        Rosaceae Flaccida Yucca U
Kampioenskl     Rosaceae Juncelles 1U CAC/ BESTE REU / BOB
Veteraankl         Rosaceae Conium 2U  eig. J.Meijer

Teven
Jeugdklasse       Rosaceae Balsemina zg
Tussenklasse     Rosaceae zannichellia 1U / CAC/ BESTE TEEF
                         Rosaceae zantedeschia 3U eig. J.Meijer
                         Rosaceae Adansonia 4 U eig. A.Hasenbroek
Openklasse        Zir ozzy’s pretty women von tulips 1 U
Fokkersklasse   Rosaceae iris 3U
Kampioenskl     Fjalar vom lowengarten 1 U
Veteraankl         Rosaceen dielytra 1 U 

BESTE KOPPLEKLASSE:                  Rosaceae Juncelles & Fjalar vom Lowengarten
BESTE GROEP :                                 Rosaceae
BESTE NAKOMELING GROEP:    Fjalar vom Lowengarten met haar kinderen:Rosaceae Zannichellia/zigadenus/zantedeschia/zephyranthes/ citrus medica
KIND / HOND SHOW             1E PLAATS Maaike & Rosaceae Beloperone als tinklebell & peter pan

                                                                    1E PLAATS Cheeny & Rosaceae Juncelles als beauty & the beast. 

 

12-06-2015

Worlddogshow 2015 keurmeester Dhr. S.Sinko

Reuen
Tussenklasse     Rosaceae Zigadenus 2U
Kampioenskl     Rosaceae Juncelles  U

Teven
Tussenklasse     Rosaceae Zannichellia 3U
Kampioenskl        Fjalar vom lowengarten 4U

 

11-06-2015

Worlddogclubshow 2015 keurmeester Dhr. P.Montfoort

Reuen
Tussenklasse     Rosaceae Zigadenus 1U  CAC
Kampioenkl       Rosaceae Juncelles 2U

Teven
Tussenklasse     Rosaceae Zannichellia 4 U
Kampioenskl     Fjalar vom lowengarten 3U

 

07-06-2015

CAC/CACIB show te Oss (NL) keurmeester Dhr. G.Puts

Reuen:
Jeugdklasse       Rosaceae Beloperone 1 zg
Tussenklasse     Rosaceae zigadenus 1 U RESERVE CAC/CACIB ( 1 punt)
Openklasse        Rosaceae Ulva 1U
Kampioenskl     Rosaceae juncelles 1U CAC/CACIB/BOB/ 6e in rasgroep 2

Teven
Tussenklasse     Rosaceae Zannichellia 1U CAC/CACIB ( 1 punt)

 

06-06-2015

CAC/CACIB show te Lommel ( belgie) keurmeester Dhr. P.Roosenboom

Teven
Kampioensklasse            Zir ozzy’s pretty women von tulips 2U RES. CAC/CACIB ( telt als 1 punt)

Reuen:
Kampioensklasse            Rosaceae juncelles 1u CAC/CACIB/ BOB

 
30-05-2015 Speciale show Landesgruppe Thuringen (DTS) keurmeesters R.Pleibel en B. Metraux.

Reuen:
Tussenklasse Rosaceae Zigadenus 1 U
Kampioenskl. Rosaceae Juncelles 4 U
Rosaceae Melocactus U eig. mieke & bert Elshof
Tussenklasse Rosaceae Zannichellia 1 U
Kampionskl. Zir ozzy’s pretty women von tulips 1U
Veteraankl. Rosaceeën Dielytra 1 U BESTE VETERAAN & BEST OF BREED.

24-05-2015

CAC/CACIB show te Arnhem, keurmeester  Dhr. K.Horak (Tjechie)

Reuen:
Jeugdklasse       Rosaceae Beloperone 2 ZG
Tussenklasse     Rosaceae Zigadenus 2U
Openklasse        Rosaceae ulva 1U
Kampioenskl     Rosaceae Juncelles 2U

Teven
Jeugdklasse       Rosaceae Balsamina 1 ZG
Tussenklasse     Rosaceae Zannichellia
1U BESTE TEEF CAC/CACIB

24-05-2015

speciale hondenshow LG West  , Hunxe , keurmeesters Carla Dusseldorp (NL) Dhr. Metraux (CH) & Dhr. Gullix (D).

Reuen
Tussenklasse     Rosaceae zigadenus 2U
Openklasse        Rosaceae ulva 1U
                         RosaceaeSesuvium  ZG
Kampioenskl     Rosaceae juncelles 2U

Teven
Veteranen         Rosaceeen Dielytra 1e beste veteraan
Jeugdklasse       Rosaceae balsamina vv
Tussenklasse     Rosaceae zannichellia 4 U
Kampionskl        zir ozzy’s pretty women von tulips 4U

 



01-05-2015

23e special show LG Baden Wurttemberg te Leonberg.
Keurmeesters Petra Junehall ( zweden) en Heidi Brunner.( oosterijk). 
Reuen:
Tussenklasse                     Rosaceae zigadenus 2eplaats
Kampioensklasse            Rosaceae juncelles 2e plaats

Teven:
Tussenklasse                     Rosaceae Zannichellia 1e plaats
Kampioensklasse            Zir ozzy’s pretty women von tulips 2e plaats
Veteraanklasse                                Rosaceeën Dielytra 1e plaats VETERANEN SIEGER 2015

   

05-04-2015

CAC/CACIB show in Pau ( frankrijk), keurmeester Alani Pecoult.
Hier ging jenpy ( rosaceeen

 Glaux) voor het eerst naar show en werd beste PUP. Gefeliciteerd regine & christian!

Rosaceae Zelkova ( verdi) 1 Ex. In intermediair classe reuen + CAC/CACIB + BOB ;
Geweldig gedaan!!, gefeliciteerd Jose maria  + gerard.

22-03-2015

CAC/CACIB show Toulouse (FR) keurmeester Juan Naveda
Rosaceae Zelkova ( verdi) 1 ex intermediair class reuen+ Reserve CAC.
Gefeliciteerd jose maria + gerard.

05-04-2015 CAC/CACIB show te Goes, keurmeester MW. LBC Liljeqvist
Reuen
Jeugdklasse Rosaceae Beloperone 3 ZG
Tussenklasse Rosaceae Zigadenus 1U + reserve CAC /CACIB
Openklasse Rosaceae Ulva 2U
Teven
Jeugdklasse Namupalan wild at heart 1U + NEDERLANDS JEUGDKAMPIOEN
Tussenklasse Rosaceae Zannichellia 1U
Openklasse Cleo’s mambo millie van de kentering 1U + CAC + CACIB+ NEDERLANDS KAMPIOEN

         
 




04-04-2015 CAC/CACIB show te Goes, keurmeester MW. S Yla-Mononen
reuen
jeugdklasse Rosaceae Beloperone 2U
tussenklasse Rosaceae Zigadenus 2ZG + reserve CACIB
openklasse Rosaceae Ulva 1U + BESTE REU
teven
jeugdklasse namupalan wild at heart 1U
rosaceae balsamina 2 ZG
tussenklasse Rosaceae Zannichellia 1U
openklasse Cleo’s mambo millie van de kentering 1U + CAC + CACIB + BOB
 
 
01-03-2015

CAC/CACIB show te Groningen, keurmeester Mw. L. de Ridder-Onghena (B).

Reuen
Jeugdklas            Rosaceae Beloperone ZG
Tussenklas         Rosaceae Zigadenus 1U
Openklas            Rosaceae ulva 3U

Teven
Jeugdklas            Namupalan wild at heart 1U BENELUX JEUGDWINSTER NL
Tussenklas         Rosaceae Zannichellia 1 U RESERVE CAC/CACIB
Openklas            Cleo’s mambo millie van de kentering 1 U
                         Rosaceae Tecomaria 2 ZG

             

 

08-02-2015

CAC/CACIB Show te Hoogstraten (Belgie), keurmeester John Jakobsen (NO).
Reuen:
Kampioensklasse            Rosaceae Juncelles 1U   RESERVE CAC/CACIB
Teven:
Tussenklasse                     Rosaceae Zannichellia  1U CAC/CACIB + BOB

        

 

 

 

08-02-2015

CAC/CACIB show te eindhoven keurmeester Dhr. V. van Raamsdonk

Reuen
Jeugdklasse       Rosaceae zigadenus 1u  RESERVE CAC
                               Rosaceae beloperone 3zg
Openklasse        Rosaceae Ulva 2U

Teven
Jeugdklasse       Namupalan wild at heart 1U  jeugdkampioenschapspunt
Tussenklasse     Rosaceae zannichellia  1U CAC en BESTE TEEF
Openklasse        Cleo’s mambo millie van de kentering 1U RESERVE CACIB

                              
Rosaceae Tecomaria 3 U

 

 

 

 

20-12-2014

DE KERSTSHOW te Cuijk , keurmeester Dick Baars(NL)

Reuen
Tussenklasse     Rosaceae zigadenus 1U RESERVE CAC
Openklasse        Rosaceae ulva  3 zg
Kampioenskl     Rosaceae juncelles  3U

Teven
Jeugdklasse       Namupalan wild at heart 2 U RESERVE CAC
                               Rosaceae zantedeschia 3U
                               Rosaceae Balsemina  G
Tussenklasse     Rosaceae Zannichellia 1U RESERVE CACIB
Openklasse        Rosaceae Tecomaria 1 U

 

13-12-2014

De WINNER SHOW te Amsterdam  keurmeester Hr. Claudio De Giuliani (IT).
Reuen
Jeugdklasse       Rosaceae zigadenus 2U
                         Rosaceae Beloperone ZG
Openklasse        Rosaceae ulva 1U
Kampioenskl     Rosaceae Juncelles 1 U BESTE REU & BOB/ WINNER 2014

Teven
Jeugdklase         Rosaceae zannichellia 2U
                          Rosaceae Zantedeschia 3U
Openklasse        Rosaceae tecomaria 2U
Kampioenskl     Fjalar vom Lowengarten 1U BESTE TEEF/.WINSTER 2014



 
12-12-2014

HOLLANDCUP SHOW te Amsterdam keurmeester Hr. P.Roosenboom(B)

Reuen:
Jeugdklasse       Rosaceae Zigadenus 1U  +  BESTE JEUGDHOND
Openklasse        Rosaceae Ulva  2U
Kampioenskl     Rosaceae JUncelles 1U + BESTE REU + BOB

Teven
Jeugdklasse       Rosaceae zannichellia 1U
                         Rosaceae zantedeschia 3 ZG
Openklasse        Rosaceae Tecomaria 2U

 



 
07-12-2014

Brussels Dog Show te Brussel(B) keurmeester Hr. V. van Raamdonck
Reuen
Jeugdklasse       Rosaceae Zigadenus 2U
Kampioenskl     Rosaceae Juncelles 2 U RESERVE CAC/CACIB

Teven
Jeugdklasse       Rosaceae Zannichellia 1U BENELUX JUNIOR WINSTER BE  en beste jeugdhond

  






 
02-11-2014

CAC/CACIB show  Dortdrecht en omstreken te Rijswijk keurmeesgter Mw.Elina Haapaniemi (FI)

Reuen:
PUPPYklasse     Rosaceae Beloperone 1 VB BESTE PUP
Openklasse        Rosaceae Ulva 1ZG
Kampioenkl.      Rosaceae JUncelles 1U CAC/CACIB

Teven
Jeugdklasse       Rosaceae Zantedeschia 1 ZG
Openklasse        cleo’s mambo millie van de kentering 1U
                         Rosaceae Tecomaria 2U

        




 
01-11-2014

CAC/CACIB show  Dortdrecht en omstreken te Rijswijk keurmeester: Dhr. Jens Utke Ramsing (DK)

Reuen:
Openklasse        Rosaceae Ulva  1U CAC/CACIB 
Kampioenskl.    Rosaceae JUncelles 2U

Teven
Jeugdklasse       Rosaceae Zannichellia 1U NEDERLANDS JEUGDKAMPIOEN
                         Rosaceae Zantedeschia 2U
Openklasse        Rosaceae Tecomaria 3U
                          Cleo’s mambo millie van de kentering  3ZG



05-10-2014

BUNDESSIEGER SHOW te Dortmund (DTS)  keurmeester : W.Mayer

Reuen
Jeugdklasse       Rosaceae Zigadenus 2 ZG
Kampioens         Rosaceae Juncelles  1U  CAC/CACIB  BUNDESSIEGER 2014
Openklasse        Rock en Roll Rufus van de kentering 2 U RES. CAC




 
17-10-2014

Nationaal show te Dortmund (DTS) keurmeester: Y. Natterer

Reuen
Jeugdklasse       Rosaceae Zigadenus 3 ZG
Kampioenklas   Rosaceae Juncelles 2U res. CAC/VDH
Openklasse        Rock en Roll Rufus van de kentering ZG

 
05-10-2014

Hanzeshow te Zwolle, keurmeesterMrs. P.Heikkinen-Lehkonen

Reuen
Jeugdklasse       rosaceae zigadenus 2U
Tussenklasse     rosaceae Ulva 1 U  RESERVE CAC
Openklasse        Rock en roll rufus van de kentering 1 U CAC  en BOB

Kampioens        Rosaceae juncelles 1 U

Teven
Jeugdklasse       Rosaceae zannichellia 1U
Openklasse        Rosaceae Tecomaria 1U CAC

      

04-10-2014

IJsselshow te Zwolle, keurmeester Mevr. W. Deijl

Reuen
Jeugdklasse       Rosaceae zigadenus 1 U Nederlands Jeugdkampioen
Tussenklasse     Rosaceae Ulva
Openklasse        rock en roll rufus van de kentering 2U
Kampioen           Rosaceae Juncelles 1U CAC en BOB

Teven
Jeugdklasse       Rosaceae zannichellia 1 ZG
                         Rosaceae zantedeschia 1ZG
 

 

28-09-2014

DUITSE CLUBMATCH 2014 te Leonberg , keurmeesters Hr. Andersen (N), Fr. Romanova (RUS), Hr. Walker (A), Hr. W. Gullix (DTS) 

Reuen
Jeugd                    Rosaceae Zigadenus  1SG  CLUB JUGENDSIEGER 2014
Open                    Rock en roll rufus van de kentering  3U
                               Rosaceae laburnum  ZG
Kampioen           Rosaceae Juncelles  4 U

Teven:
Veteraan            Rosaceeen dielytra  3
Jongsten/baby Rosaceae acacia 1 vv
Jeugd                    Rosaceae zannichellia zg
Kampioen           Fjalar vom lowengarten 1U
Open                    Rosaceae tecomaria U
                               Rosaceae Nonnea U

 

        







21-09-2014

Franse clubmatch 2014 te cluny keurmeesters S.Bonati (IT), V.Bontems (FR), E.Pambou-Makaya (FR), D.Pavlovska (CZ) N.Romanova (RU), G.Cassaghi (FR), W.Mayer (DE) D.Vernon (FR) 

Reuen:
Jeugd                    Rosaceae Zelkove U….Jose –maria itturralde
                               Rosaceae Zigadenus 3U
Intermediar       Rosaceae Ulva U………petra & bram van Os
Open                    Rosaceae Laburnum  ZG..caty & paolo Marzoli
                               Rosaceae Populus  U…Odile boue
                               Rock en roll rufus van de kentering 3U
Kampioen           Rosaceae Juncelles 2U
                               Rosaceae melocactus U
Veteraan            Rosaceae Amaranthus 4U

Teven:
Baby                     rosaceae acacia 2 vv…caty & paolo Marzoli
Jeugd                    Rosaceae Whipplei Yucca  U..jose-maria iturralde
Open                    Rosaceae Nonnea U….leny & dick wagenaar
                               Rosaceae Rosa U
                               Rosaceae tecomaria U..leny & dick wagenaar
Kampioen           Fjalar vom lowengarten 1 U

           







13-09-2014

BELGISCHE CLUBMATCH te Deinze, keurmeesters Mevr.V.Bontems(FR), Mevr.I.Hectors(B), en Dhr.T.Walker (O)

Reuen:
Jeugdklasse       Rosaceae zigadenus 2U
Tussenklasse     Rosaceae Ulva  3U
Openklasse        Rosaceae Rhus 2U
                       Rock en roll rufus van de kentering ZG
Kampioenskl.    Rosaceae juncelles U

Teven:
Jeugdklasse       Rosaceae zannichellia 2U
Openklasse        Rosaceae tecomaria U
Fokkersklasse   Rosaceae rosa 2U
Kampioenskl.    Fjalar vom lowengarten 1U en BESTE TEEF en BOB
Veteraankl.        Rosaceeen dielytra  1U en BESTE VETERAAN

BESTE GROEPEN……….ROSACEAE   …..(rosaceae juncelles, rosa, zigadenus, zannichellia, ulva, tecomaria en melocactus)

   
       








07-09-2014

NEDERLANDSE KAMPIOENS CLUBMATCH 2014, te Arnhem keurmeesterDhr. B. Crawley(UK), Dhr.P.D’Hooge (B), en Dhr.D.Baars(NL)

REUEN
Puppyklasse      Rosaceae Beloperone 3VB
Jeugdklasse       Rosaceae Zigadenus    1U
                               Rosaceae Zephyranthes U
                               Rosaceae Flaccida Yucca 3U
Tussenklasse     Rosaceae Ulva  3U
Openklasse        Rock en roll rufus van de kentering  1U
Fokkersklasse   Rosaceae amaranthus 2U
Kampioenskl.    Rosaceae Juncelles 1U  BESTE REU en BOB
Veteranenkl.     Rosaceae Conium  2U

TEVEN
Puppyklasse      Rosaceae Balsamina VB
Jeugdklasse       Rosaceae Zantedeschia 1U
                               Rosaceae Zannichellia 2U
Openklasse        Rosaceae Tecomaria  U
                               Rosaceae Nonnea  U
                               Cleo’s mambo millie van de kentering 1U
Fokkersklasse   Rosaceae Rosa 2U
Kampioenskl.    Zir ozzy’s pretty women von tulips U
                               Fjalar vom lowengarten  1U en  BESTE TEEF
Veteraankl.        Rosaceeen dielytra  1 U
BESTE KOPPEL    Rosaceae juncelles X fjalar vom lowengarten
BESTE FOKKERIJKLASSE       ROSACEAE
BESTE NAKOMELINGENKLASSE     ROSACEAE         !!!!!!!!

 















06-09-2014

CAC/CACIB show te Rotterdam  , keurmeester Mevr. I.Hectors (B) 

Reuen:
Jeugdklasse       Rosaceae Zigadenus  1U en  BENELUX JEUGDWINNER
Tussenklasse     Rosaceae Ulva 4ZG
Openklasse        Rock en roll rufus van de kentering 1U en RESERVE CAC ( maar vol punt)
Kampionskl.       Rosaceae Juncelles 2U

Teven
Jeugdklasse       Rosaceae Zannichellia 1U en BENELUX JEUGDWINNER
Openklasse        Rosaceae tecomaria 2U

 
26-07-2014

SPAANSE CLUBMATCH 2014 keurmeester Don José Felipe Ruiz Castaneda (SP).

Puppy teven                     Namupalan wild of heart 1e plaats
Jeugd reuen                      Rosaceae Zigadenus         1e plaats
                                       Rosaceae Zelkova              2e plaats
Jeugd teven                      Rosaceae Whipplei Yucca 1e plaats + BEST YOUTHDOG
                                       Rosaceae Zannichellia       3e plaats
Tussenklasse reuen       Rosaceae ulva                      1e plaats + RESERVE CAC
Open klasse reuen         Rock en roll rufus van de kentering 1e plaats + CAC
                                     Rosaceae Populus              2e plaats
Kampioenklasse reuen Rosaceae Juncelles            2e plaats
Kampioenklasse teven Zir pretty women von tulips 1e plaats + BOB+ BEST MOVEMENTS
Veteranenklasse teven  Rosaceeën Dielytra              1e plaats



22-06-2014

CAC/CACIB show te Uden, een buitenshow, keurmeester Hr. Leenen (B).

Reuen
Tussenklasse     Rosaceae Ulva 1U
Openklasse        Rock en roll rufus van de kentering 1U
Kampioenskl.    Rosaceae Juncelles 1 U BESTE REU en BOB

Teven
Babyklasse         Rosaceae Balsamina 1VB  BESTE BABY
Openklasse        Rosaceae Tecomaria 1U
                          Cleo’s mambo millie van de kentering 2U







09-06-2014

De CAC/CACIB Pinkstershow te Arnhem keurmeester Mevr. L. De Riddr-Onghena (BE)

Reuen
Openklasse        Rock en roll rufus van de kentering 1U CAC/CACIB/BOB

Teven
Openklasse        Cleo’s mambo millie van de kentering 1U CAC/CACIB

 



 
08-06-2014

Speciale show BG-Rhein-Ruhr te kreuztal(DTS) keurmeesters Frau Karin Butenhoff en Herrn Wolfgang Mayer.

Reuen
Jungstenklasse                 Rosaceae Zagidenus 1 VV
Zuchtklasse                        Rosaceae Rhinanthus 1U
Championklasse              Rosaceae Juncelles 1U

Teven
Jungstenklasse                 Rosaceae zannichellia 1VV
Championklasse              zir ozzy’s pretty women von tulips 2U


Timber


Flinn


Flinn


Jewel


Bugatti

25-05-2014 CAC/CACIB show KC de Baronie te Tilburg. Keurmeester Hr. A. Polgar.

Reuen
Tussenklasse Rosaceae Ulva 4U
Openklasse Rock en roll rufus van de kentering 2U
Kampioens kl Rosaceae Juncelles 1 U BESTE REU EN BOB

Teven
Openklasse Rosaceae Tecomaria 3U
Cleo’s mambo millie van de kentering 4U
 



 
01-05-2014

Specialzuchtshau Landesgruppe Baden-Wurttemberg DTS.
Keurmeester G.Perosino, P.Roosenboom en B. Métraux

Reuen
Júngstenklasse                 Rosaceae Zigadenus 1 VV
Zuchtklasse                        Rosaceae rhinanthus 2U
Openklasse                        Rock en roll rufus van de kentering 4U
Kampioensklasse            Rosaceae Juncelles 1U CAC  BOB
                                     Rosaceae melocactus 3U

Teven
Jungstenklasse                 Rosaceae Zannichellia 1 VV
Openklasse                       Rosaceae tecomaria  ( als 5e eruit, jammer!)

 


rock en roll rufus

rhinathus
 

zinnichellia
 

melocactus
 

zigadenus
 

juncelles
 

zigandnus

 
       

zigadenus


juncelles



 
20-04-2014

CAC/CACIB SHOW te Goes keurmeester DHR. Muldoon

Reuen
Tussenklasse                     Rosaceae Ulva 2U
                                        Rock en roll rufus van de kenterin 1U RES CAC/CACIB
Kampioensklasse            Rosaceae juncelles 2U

Teven
Tussenklasse                     Rosaceae tecomaria 2U 
                                          Cleo’s mambo millie van de kentering 3U

 
19-04-2014

CAC/CACIB show te Goes keurmeester Sarah Burns

Reuen
Tussenklasse                     rock en roll rufus van de kentering 1U  RES CAC/CACIB
Kampioensklasse            Rosaceae juncelles  1U RES CAC en CACIB

Teven
Tussenklasse                     Rosaceae tecomaria 3U                                               Cleo’s mambo millie van de kentering 1U RES CAC/CACIB

 
06-04-2014

CAC/CACIB show te Utrecht, keurmeester Mevr. M.G.E.Kuster

Reuen
Jeugdklasse                      rosaceae Ulva 2U
Tussenklasse                   Rock en roll rufus van de kentering 1U /RES. CACIB
Kampioensklasse            Rosaceae juncelles 1 U CAC/CACIB

Teven
Puppyklasse                      Rosaceae Zantedeschia 1 VB BESTE PUP
Tussenklasse                     Rosaceae tecomaria 1U RESERVE CAC/CACIB
                                         Cleo’s mambo millie van de kentering 3U







22-03-2014

CAC/CACIB show te Leiden , keurmeester  MW. M. van Nimwegen.

Reuen
Jeugdklasse                       Rosaceae Ulva 4ZG
Tussenklasse                     Rock en roll rufus van de kentering
                                           1U RESERVE CAC/CACIB
Kampioensklasse            Rosacease Juncelles 1U  CAC/CACIB/ BOB

Teven
Tussenklasse                     Rosaceae Tecomaria 4U
                                        Cleo’s mambo millie van de kentering
                                        2U RESERVE CAC/CACIB
 


harley  rock en rufus
van de kentering

flinn eindkeuring rasgroep
2 op de 6e plaats


 
01-03-2014

Groningen CAC/CACIB show  keurmeester Mevr. C.Venema-Smeets (NL)

Reuen 
Jeugdklasse                       Rosaceae Ulva 3ZG
Openklasse                        Rosaceae Rhinanthus 1U RES CAC/CACIB/ titel NEDERLANDS KAMPIOEN

Kampioensklasse            Rosaceae Juncelles 1U CAC/CACIB/BOB

Teven
Tussenklasse                     Rosaceae Tecomaria 1U reserve CACIB
                                         Cleo’s mambo millie van de kentering 3U   





 
09-02-2014

cac/cacib SHOW TE Eindhoven , keurmeester M. Klok- ‘t Hart (NL).

Reuen
Jeugdklasse                       Rosaceae Ulva 3 U
Openklasse                        Rosaceae Rhinanthus 2U
Kampioensklasse            Rosaceae Juncelles 1U CAC/CACIB

Teven
Babyklasse                         Rosaceae Zantedeschia 2
Tussenklasse                     Rosaceae Tecomaria  3zg
                                         Cleo’s mambo Millie van de Kentering  2U



04-01-2014

CAC/CACIB show te Hoogstraten ( Belgie), keurmeester  Dhr. W. Gullix (D).

Reuen
Openklasse                        Rosaceae Rhinanthus 2U
Kampioensklasse            Rosaceae Juncelles 1U RES CAC/CACIB

20-12-2013

KERSTSHOW te Cuijk, keurmeester Dhr. W. Gullix (D).

Reuen:
Openklasse                        Rosaceae Rhinanthus 1U
Kampioensklasse            Rosaceae Juncelles 2U

Teven:
Openklasse                        Rosaceae rosa 2U RESCAC/CACIB

 
14-12-2013

WINNER te Amsterdam keurmeester Mw. L. de Ridder-Onghena (B).
Reuen:
Jeugdklasse                       Rosaceae Ulva 3U
Tussenklasse                     Rock en roll rufus van de kentering 1ZG
Openklasse                        Rosaceae rhinanthus 3 ZG
Kampioensklasse            Rosaceae Juncelles 3ZG

Teven:
Tussenklasse                     Rosaceae tecomaria 2U
                                          Cleo’s mambi millie van de kentering 1U  
Openklasse                        Rosaceae Nonnea 2U

13-12-2013

Eendaagse show te Amsterdam
Reuen:
Jeugdklasse                       Rosaceae Ulva 1U
Tussenklasse                     Rock en roll rufus van de kentering 1U
Openklasse                        Rosaceae Rhinanthus 1U RES CAC/CACIB
Kampioensklasse            Rosaceae Juncelles 1U  BOB/CAC/CACIB

Teven:
Tussenklasse                     Rosaceae tecomaria 2U
                                        Cleo’s Mambo Millie van de kentering 1 U CAC/CACIB

Openklasse                        Rosaceae Rosa 1U RES CAC/CACIB
                                          Rosaceae Nonnea  2U



01-12-2013

Dogachtigen show te s’Hertogenbosch, keurmeesters Dhr. O. Kokkonen(Finl.) en Dhr. B. Metraux (Zwitserl.)

Reuen

Jeugdklasse                       rosaceae ulva…………….. ZG
Tussenklasse                     rock en roll rufus van de kentering   1U
Openklasse                        rosaceae rhinanthus…..  U
Kampioensklasse            rosaceae juncelles…….  1U RES CAC/CACIB
Veteranenklasse             rosaceae amaranthus.  1U  in  erering 3e plaats.

Teven

Tussenklasse                     rosaceae tecomaria….  2U
Openklasse                        rosaceae rosa…………..  1U
                                          Rosaceae nonnea………  U
Veteraanklasse                rosaceeën dielytra…..  1U





03-11-2013

CAC/CACIB show te Bleiswijk , keurmeester Mevr. C. Sandberg (Zweden).

Reuen
Jeugdklasse       Rosaceae Umbilicaria   2U  RESERVE CAC
                          Rosaceae Ulva              4U

Tussenklasse     Rosaceae Rhinanthus     1ZG

Openklasse        Radiant star’s adonis arosaceae 1U  CACIB

Teven
Jeugdklasse       Rosaceae Tecomaria 1U  NEDERLANDS JEUGDKAMPIOEN !

Tussenklasse     Rosaceae Rosa         1U

Openklasse        Rosaceae Nonnea     U

 
13-10-2013

Franse jubileum Kampioens Clubmatch te Cluny Keurmeester Christiane Courvoisier, Evelyne Pambou-Makaya, Gerard Cassaghi, Willi Gullix, Guido Perosino, Denis Vernon en Thomas Walker.

Reuen:

Jeugdklasse       Rock en Roll Rufus van de Kentering   ZG

Tussenklasse     Rosaceae Rhinanthus  1 U   ( 36 honden)

Openklasse        Rosaceae laburnum        U   ( 73 honden)
                          Rosaceae Populus         U

Kampioens         Rosaceae Juncelles       2U    ( 6 honden)

Veteraan            Rosaceae Amaranthus  1U   ( 8 honden)

Teven:

Jeugdklasse       Rosaceae Tecomaria  ZG     ( 32 honden)

Tussenklasse    Rosaceae Rosa U CAC FRANKRIJK + CAC DUITSLAND 
                         
(50 honden)

Openklasse        Rosaceae Nonnea        U  ( 95 honden en  geselecteerd bij laatste 12)

Veteraan            Rosaceeën Dielytra  4U   ( 12 honden)

 Nakomelingsklasse van Rosaceae Amaranthus  2e plaats.  ( 4 groepen)

    
















 
29-09-2013

CAC/CACIB te Zwolle, keurmeetser Dhr. P. van Montfoort.

Reuen

jeugdklasse       Rock en Roll Rufus van de Kentering 1U
                               Rosaceae Ulva 3ZG

Tussenklasse     Rosaceae Rhinanthus 1 U RES CACIB

Open                    Radiant star’s adonis arosaceae 3 ZG

Teven

Jeugdklasse       Rosaceae Tecomaria 2U

Tussenklasse     Rosaceae Rosa 1U

Openklasse        Rosaceae Nonnea 4 ZG



29-09-2013

CAC/CACIB show te Zwolle  keurmeester Dhr. P. van Montfoort.

reuen

jeugdklasse       Rock en Roll Rufus van de Kentering 1U

                               Rosaceae Ulva 3ZG

Tussenklasse     Rosaceae Rhinanthus 1 U RES CACIB

Open                    Radiant star’s adonis arosaceae 3 ZG

Teven

Jeugdklasse       Rosaceae Tecomaria 2U

Tussenklasse     Rosaceae Rosa 1U

Openklasse        Rosaceae Nonnea 4 ZG

 



29-09-2013

De Duitse Clubmatch  te leonberg, keurmeesters Hr. Van Hummelen, Hr. Vernon, Hr. Mayer, Hr. Ogorzelski, Hr. Gullix en Hr. Hellener.

Reuen
Veteranenklasse Rosaceae Amaranthus   3U
Jeugdklasse       Rock en roll rufus van de kentering   ZG
Tussenklasse     Rosaceae Rhinanthus  4U
Fokkersklasse   Rosaceae Juncelles   4U
Openklasse        Rosaceae Laburnum 4U

Teven
Veteranenklasse Rosaceeën Dielytra   U
Tussenklasse        Rosaceae Rosa    U
Kampioenklasse Rosaceeën erica  3U
Openklasse          Rosaceae oenanthe  ZG



 
29-09-2013

Tentoonstelling te Maastricht, keurmeester Mw.WM van Deijl

Reuen
Jeugdklasse       Rosaceae Ulva  ZG

Teven
Jeugdklasse       Rosaceae Tecomaria 1U

Openklasse        Rosaceae Nonnea 4U



 
28-09-2013

Tentoonstelling te Maastricht , keurmeester Dhr. ARR Doedijns 

Reuen 
Jeugdklasse       Rosaceae Ulva  ZG

Teven                  
Jeugdklas          Rosace
ae  Tecomaria 1U
Openklasse        Rosaceae nonnea 3U



 
24-08-2013

Kampioens Clubmatch Nederland te Arnhem keurmeesters Mw. M.Klok(NL), MW.M.Kerekes(HU) en DHR.P.Roosenboom(B)

 Reuen:
Jeugdklasse                       Rock en Roll Rufus van de kentering 3U
                                               Rosaceae Umbilicaria U
                                               Rosaceae Tagetes U
                                               Rosaceae Sesuvium ZG

Tussenklasse                     Rosaceae Rhododendron 3U

Openklasse                        Rosaceeen Ecballium U
                                               Rosaceae Narcissus U
                                               Rosaceae Kirengeshoma ZG
                                              
Rosaceae Nardosmia 1U

Kampioensklasse            Rosaceae Juncelles 1U CAC  & BOB

Fokkersklasse                   Rosaceae Rhinanthus 1U

Veteranen                         Rosaceae Amaranthus 1U

Teven

Jeugdklasse                       Rosaceae Tecomaria      ZG

Tussenklasse                     Rosaceae Rosa 1U CAC

Openklasse                        Rosaceae Nonnea ZG
                                               Rosaceeen Elytrigia ZG
                                               Rosaceae Jacksonia ZG

Kampioensklasse            Rosaceae iris 1U RES.CAC

Veteranen                         Rosaceeen Dielytra 1U 

Koppelklasse                     1e plaats Rosaceae Rhinanthes x Rosaceae Rosa

Fokkerijklasse                  1e plaats Rosaceae Amaranthus, Rosaceae Juncelles,
                                          Rosaceae Rhinanthes en Rosaceae Rosa

Nakomelingenklasse     1e plaats Rosaceae Amaranthus, Rosaceae Juncelles,
                                   Rosaceae Nonnea, Rosaceeen Elytrigia, Rosaceae Nardosmia.


Rosaceae Nardosmia

Rosaceae Rosa

Rosaceae Rosa

Rosaceae
Rosa

Koppelklasse

Rosaceae Nardosmia

Rosaceae
Rhinanthus

Beste  reu
Beste teef

Rosaceae Iris

Rosaceae Amaranthus

Nakomelingen-
klasse

Groep

Fokgroep

Rosaceae Juncellus

Rosaceae Juncellus

Rosaceae Rhododendron

Nakomelingen-
klasse

Rosaceae
Dielytra

Rock en Roll Rufus

Trophee


 
24-08-2013

Belgische Clubmatch 2013 te Deinze keurmeesters: B. Klein(Zwitserland), S.A.Sevastopulo (GB) en P.Roosenbom (B)

Reuen
Jeugdklasse                Rock en Roll Rufus van de kentering 1U BESTE JEUGDHOND

Tussenklasse              Rosaceae Rhinanthus 2U

Kampioensklasse       Rosaceae Juncelles 4U

Veteraanklasse           Rosaceae Amaranthus 2U

Teven
Jeugdklasse                 Rosaceae Tecomaria 3ZG

Tussenklasse               Rosaceae Rosa 2U

Openklasse                  Rosaceae Nonnea 3U

Kampioensklasse         Rosaceae iris 2U

Veteraanklasse             Rosaceeën Dielytra 1U BESTE VETERAAN

Koppelklasse                Rosaceae Rhinanthus X Rosaceae Rosa BESTE KOPPEL

Groepsklasse               Rosaceae Amaranthus/Rosaceae Juncelles/Rosaceae
                                    Rhinanthus/ Rosaceae Rosa  BESTE GROEP



24-08-2013

CAC/CACIB show te Rotterdam keurmeester:Mevr. Annamaria Tarjan ( Hongarije).

Reuen:
Jeugdklasse       Rock en Roll Rufus van de Kentering  1U
                               Rosaceae Ulva  2 ZG
                              
Rosaceae Urtica 3 ZG
Tussenklasse     Rosaceae Rhinanthus 1U

Openklasse        Radiant star’s adonis arosaceae 4 ZG

Teven
Jeugdklasse       Rosaceae Tecomaria 2 ZG
Tussenklasse     Rosaceae Rosa 1U
Openklasse        Rosaceae Nonnea 3 ZG

 
27-07-2013

Spaanse clubmatch te feurte San marcos te San Sebastiaan ( spanje) keurmeester Petra Junehall (zweden).

Reuen

Jeugdklasse                       Rock en roll rufus van de kentering 1U

Tussenklasse                     Rosaceae Rhinanthus    1 U  + RES. CAC + speciale prijs Best movements

Openklasse                        Rosaceae Melocactus    3 U 
                                           Rosaceae Populus           2 U + speciale prijs  Best Head.

Kampioenklasse              Rosaceae Juncelles        1 U + Beste Reu van de show

Veteraanklasse                Rosaceae Amaranthus 1U 

Teven

Tussenklasse                     Rosaceae Rosa    1U + RES.CAC

Open klasse                      Rosaceae Iris       3 U

Kampioenklasse              Fjalar vom lowengarten 1 U

Veteraan klasse               Rosaceeën dielytra 1U

 

 

06-07-2013

CAC/CACIB show te ECHT. Keurmeester Dhr. C.G.Stafberg (zweden) 

Reuen
Jeugdklasse                       Rock en roll rufus van de kentering 2 U

Jonge hondenklasse      Rosaceae Rhinanthus 1U res CAC/CACIB

Open klasse                      Radiant star’s adonis arosaceae 3U

Teven
Jeugdklasse                       Rosaceae Tecomaria 2U

Jonge hondenklasse      Rosaceae Rosa 2U

Openklasse                        Rosaceae nonnea 3U

                                               Rosaceeën elytrigia U

20-05-2013

Clubshow van Zwitserland te Ulster keurmeester Mevr. N.Desseigne(FR), Mevr.L. Mach (ZWITS.)en Dhr. Jir Janda (TJECH).

Reuen
Jeugdklasse       Rock en roll rufus van de kentering 1U

Tussenklasse      Rosaceae Rhinanthus 2U

Openklasse        Rosaceae Laburnum 4U

Kampioensklasse   Rosaceae Juncelles 1U

Teven
Tussenklasse      Rosaceae Rosa 4U

Kampionsklasse    Fjalar vom lowengarten 1U

Veteranen         Rosaceeën Dielytra 2U


fjalar

uncelles

rosa

dielytra

 


rock en roll rufus


rhinanthus


laburnum

02-06-2013

CAC/CACIB show te Oss keurmeester Dhr. V. van Raamsdonck (B).

Reuen
Puppyklasse       Rosaceae Urtica ....1 VB
Openklasse        Rosaceae melocactus 2U RES CAC/CACIB NEDERLANDS

KAMPIOEN

Teven
Openklasse        Rosaceae Nonnea ....2U
                           Rosaceeën Elytrigia 3U
Jeugdklasse       Rosaceae Tecomaria. 2U





 

20-05-2013

CAC/CACIBshow te Arnhem kerumeester mevr. C. Jarman (ZA)

reuen
puppyklasse      Rosaceae Ulva 1VB BESTE PUP
                          Rosaceae Urtica 2 VB

Tussenklasse     Rosaceae Rhinanthus 1U

Openklasse        Radiant star’s adonis arosaceae 2U  RES.CAC/CACIB
                          
Rosaceae melocactus 3U

Teven
Jeugdklasse       Rosaceae Tecomaria 2U
Tussenklasse     Rosaceae Rosa 2U
Openklasse        Rosaceae Nonnea 2U
                          Rosaceeën Elytrigia 3U





 

18-05-2013

Hongaarse Clubmatch keurmeester Mevr. R. Pleibel (Dts).

Reuen
Jeugdklasse                       Rock en roll rufus van de kentering jugensieger 2013
Tussenklasse                     Rosaceae Rhinanthus 1U
Kampioensklasse            Rosaceae juncelles 2U

Teven
Kampioensklasse            Fjalar vom lowengarten 1U ClubSiegerin 2013


harley   = ROCK EN ROLL RUFUS VAN DE KENTERING

FLINN = ROSACEAE JUNCELLES

Bugatti = ROSACEAE RHINANTHUS


 
 FJALAR  
 

17-05-2013

WORLDDOGSHOW te boedapest ( H) keurmeester Dhr.G.Perosini (IT).

Reuen
Jeugdklasse                       Rock en roll rufus van de kentering 2U
Tussenklasse                     Rosaceae rhinanthus 2ZG
Kampioensklasse            Rosaceae juncelles 4U

Teven
Kampioensklasse            Fjalar vom lowengarten 1U RES CAC/CACIB





 

12-05-2013

VDH-Europasiegershow te Dortmund keurmeester W.Mayer (DTS) 

Reuen
Jeugdklasse       Rock en Roll rufus van de kentering ZG

Tussenklasse     Rosaceae rhinanthus 1U CAC
Openklasse        Rosaceae melocactus U
Kamp.klasse      Rosaceae juncelles    2U res. CAC

Teven
Kamp. Klasse     Zir ozzy’s pretty women von tulips  2U Res.CAC 
                            Rosaceeën Erica   3U


 

01-05-2013

Specialzuchtschau landesgruppe Baden-Wurttemberg te leonberg
keurmeesters Mevr.S.Vakkilainen(FINL) mevr.P.Hanse(DK)Mevr.B.Klein(CH)

Reuen:
Jeugdklasse       Rosaceae Rhinanthus 1ZG Jeugd CAC/VDH
Openklasse        Rosaceae melocactus ZG
Kampioensklasse   Rosaceae Juncelles  2U res. CAC/ VDH

Teven
Jeugdklasse       Rosaceae rosa ZG
Kampioenklasse    zir ozzy's pretty women von tulips 2U

Koppelklasse      Rosaceae Rhinanthus en zus Rosaceae Rosa 1e plaats. 

               
         Bugatti             Koppelklasse            


Flinn


muze

Bugatti 

21-04-2013

cac/cacb SHOW TE Goes keurmeester Dhr. A. Beare (engeland)

Reuen
Puppyklasse      Rosaceae Ulva 1 vb
Tussenklasse     Rosaceae Rhinanthus 1U CAC/CACIB

Teven
Jeugdklasse       Rosaceae Tecomaria 2U
Tussenklasse     Rosaceae Rosa 2U
Openklasse        Rosaceae Nonnea 3ZG
                          Rosaceeën elytrigia 4ZG

30-03-2013

CAC/CACIB show te Luxemburg  keurmeester Dhr,N.Deschuymere(B)

Reuen
Jeugdklasse                       Rosaceae Rhinanthus ……………………… 1U Luxemburgs jeugdwinner

teven
Kampioenklasse              Zir ozzy’s pretty women von tulips…..1U Luxemburgs kampioen + CACIB
                                       Rosaceeën  Erica………………………………..U

24-03-2013

CAC/CACIB show te leiden keurmeester Mevr.H.M.M. KLOK- ‘t Hart

Reuen 
Jeugdklasse       Rosaceae Rhinanthus ………………. 1U res CAC/CACIB
Openklasse        Radiant star’s adonis arosaceae.. 1U

Teven
Jeugdklasse       Rosaceae Rosa ………………………….1U
                         
Rosaceae Tecomaria………………….2U
Openklasse        Rosaceae Nonnea……………………..3ZG
                          Rosaceeën Elytrigia....................4ZG
                         Rosaceae nyssa..........................ZG

17-02-2013

cac/cacib SHOW TE GRONINGEN keurmeester Mw.A. Paloheimo(FINL)

Reuen

Babyklasse        Rosaceae Ulva VB BESTE PUP

Jeugdklasse       Rosaceae Rhinanthus 1U  CAC/ CACIB / BOB / 1e IN RASGROEP 2

Openklasse        Rosaceae melocactus 1U
                          Rosaceae Kirengeshoma 2U

Teven

Jeugdklasse       Cleo's Mambo Mille van de Kentering 2U
                        
Rosaceae Tecomaria  ZG

Tussenklasse      Rosaceae Rosa 2U
                          Rosaceae Nonnea 3U

Openklasse        Rosaceeën Elytrigia 1U

Kampioensklasse   Rosaceeën Erica 1U  CAC / CACIB

Keurmeester in de erering van rasgroep 2 DHr.M. Inzoli (IT)


Beste reu en beste teef:
rosaceeën erica en Rosaceae Rhinanthus




Rosaceae Elytrigia


Rosaceae Rhinantus


Rosaceae Ulva

17-02-2013

CAC/CACIB show te Hoogstraten ( belgie) keurmeester Paul D'Hooge (B) 

Reuen:
Jeugdklasse       Rosaceae Rhus  2ZG
Kampioensklasse   Rosaceae Juncelles 1U CAC/CACIB

Teven
Babyklasse        Rosaceae Tecomaria  2ZG
Tussenklasse      Rosaceae Nonnea     2U
Openklasse        Rosaceeën Elytrigia    2U
Kampioensklasse   Zir ozzy's pretty women von tulips 1U res. CAC/CACIB


Flinn


Muze

03-02-2013

CAC/CACIB show te Eindhoven . keurmeester P. Roosenboom (B).

Reuen:
Jeugdklasse       Rosaceae Rhinanthus 1U  +  CAC
Tussenklasse      Rosaceae Melocactus 1U
Openklasse        Radiant star's adonis arosaceae 2U

Teven:
Puppyklasse       Rosaceae Tecomaria 1VB
Jeugdklasse       Rosaceae Rosa      1 U + CAC + BOB
Tussenklasse      Rosaceae Nyssa     2U
                          Rosaceae nonnea    4ZG
Openklasse        Rosaceeën Elytrigia 1U + RES CAC + CACIB


elytrigia


melocactus 1e tussenklasse


tecomaria  pupyklasse


rosa 
1e jeugdklasse teven        


rosa beste teef en BOB 


rhinanthus 1e jeugdklasse + CAC

18-01-2013

CAC Show te Genk (Belgie)  keurmeester DHr. T.Leenen(B) 

Kampioensklasse reuen            Rosaceae Juncelles  3U
Kampioensklasse teven               Zir ozzy’s pretty women von tulips  1U   CAC 

 

16-12-2012

CAC/CACIB kerst show te wijchen, keurmeester Hr.B.A.Bogren (Zweden).

Reuen:
Jeugdklasse       Rosaceae Rhinanthus                      1ZG
Tussenklasse      Rosaceae Melocactus                    1U
                          Radiant Star's Adonis Arosaceae   2U

Teven
Puppyklasse       Rosaceae Tecomaria              1 VB
Jeugdklasse       Rosaceae Rosa                        1U + CAC
Tussenklasse      Rosaceae Nonnea                   1ZG
Openklasse        Rosaceeën Elytrigia                 1U + CACIB + res CAC


Rosaceae Melocatus

Rosaceae Rosa

Beste reu en teef


Rosaceeën Elytrigia

Rosaceae Nonnea

Rosaceae Tecomaria

09-12-2012

Brussels Dog Show 2012 keurmeester Hr. Ramsing ( denemarken).

Reuen:
Jeugdklasse       Rosaceae Rhinanthus  1 U + Brussels Jeugdwinner
Kampioensklasse   Rosaceae Juncelles   1U + CAC + RES CACIB

Teven:
Puppyklasse       Rosaceae Tecomaria   1ZG
Tussenklasse      Rosaceae Nonnea      2U
Openklasse        Rosaceeën Elytrigia  2U resCAC
Kampioensklasse   Fjalar von Lowengarten 1U CAC + BOB


Rosaceae Juncelles

Rosaceae Rhinanthus

Fjalar von lowengarten


Rosaceeën Elytrigia

Rosaceae Nonnea

Rosaceae Tecomaria

24-11-2012

Amsterdam Winner Show CAC/CACIB keurmeester A. Pecoult (FR).

De reuen:
Jeugdklasse       Rosaceae Rhinanthus     1 U, JEUGDWINNER 2012, en RES CAC

Tussenklasse     Rosaceae Melocactus     1U
                        Rosaceae Myristica          3U

Openklasse        Rosaceae Juncelles          1U
                       
Rosaceae Kirengeshoma    4U

Kampioenklas   Rosaceae Amaranthus    4U

Teven

Puppyklasse      Rosaceae Tecomaria       1ZG

Jeugdklasse       Rosaceae Rosa               2U

Tussenklasse     Rosaceae Nyssa             4U
                         Rosaceae Nonnea           3U

Openklasse        Zir ozzy’s pretty women von tulips 2U
                          Rosaceeën Elytrigia 4U

Kampioensk.     Fjalar von lowengarten  1 U CAC/CACIB/BOB


Zir Ozzy

Juncellus

Elytrigia


Fjalar

Melocactus

Fjalar

Rhinanthus

Rhinanthus

Rosa







 

04-11-2012

CAC/CACIB show te Bleiswijk, keurmeester J.Luscott(ENGL.) 

Reuen:
Tussenklasse      Rosaceae Myristica  2U
Openklasse        Rosaceae Juncelles  3U

Teven:
Babyklasse        Rosaceae Tecomaria  VB BESTE BABY
Jeugdklasse       Rosaceae Rosa          1U
Tussenklasse      Rosaceae Nonnea     2U
Openklasse        Rosaceeën Elytrigia    3U
                          Zir ozzy's pretty women von tulips 2U

 

21-10-2012

Cac/cacib SHOW Utrecht te Nieuwegein keurmeester Hr. Hiddes

Reuen:
Tussenklasse      Rosaceae Myristica 3U
                          Rosaceae Melocactus 1U CAC/CACIB/BOB

Openklasse        Rosaceae Juncelles 3U 

Teven:

Babyklasse        Rosaceae Tecomaria VB

Jeugdklasse       Rosaceae Rosa      2ZG

Tussenklasse      Rosaceae Nonnea    2U

Openklasse        Rosaceeën Elytrigia 2U
                         
Zir ozzy's pretty women von tulips U


rosaceeën elytrigia


rosaceae nonnea


rosaceae melocactus


rosaceae melocactus

14-10-2012

Franse clubmatch 2012 te Cluny(FR) keurmeesters:V.Bontems, CHR.Courvoisier, B.Klein, E.Pambou-Makaya, N.Romanova, G.Cassaghi, R.Soulat. 

Reuen:

Tussenklasse    Rosaceae Melocactus......2U
                        Rosaceae Myristica........U

Openklasse      Rosaceae laburnum ........U

Kampioensklasse Rosaceae Amaranthus.......U
                     Rosaceae Juncelles.......1U + DAGOBERT TROPHEE voor het beste HOOFD( vorig jaar ook!!)

babyklasse       Rock en Roll Rufus van de Kentering veel belovend
                        Rosaceae Thymus..........veel belovend

Teven:

Tussenklasse            Rosaceae Nonnea..........U

Openklasse              Rosaceeën Elytrigia......U

Jeugdklasse              Rosaceae Rosa............ZG

Kampioensklasse     Fjalar vom Lowengarten...3U + TROPHEE VOOR DE BESTE BEWEGING
                               Zir ozzy's pretty women von tulips U

Babyklasse              Rosaceae Tecomaria.......veel belovend

NAKOMELING GROEP VAN ROSACAEAE AMARANTHUS 1E PLAATS  ( van de 9 groepen) DAGOBERT TROPHEE VOOR HET MOOISTE HOOFD =  ROSACEAE JUNCELLES

TROPHEE VOOR DE BESTE BEWEGING          =  FJALAR VOM LOWENGARTEN


bewegingstrophee van fjalar vom lowengarten

nakomelingen trophee van rosaceae amaranthus

trophee de dagobert  rosaceae juncelles(flinn) 2011

trophee de dagobert rosaceae juncelles 2012

bewegingstrophee van fjalar vom loqwengarten



Rosaceae Juncellus

Rosaceae Juncellus

Rosaceae Juncellus

Fjalar v. Löwengarten


de 3 beste reuen

Rosaceae Melocactus

06-10-2012

CAC show te Zwolle keurmeester: Mrs. A.Stubbe (ierland) 

Tussenklasse reuen      Rosaceae Melocactus  1U  res CAC
                                   Rosaceae Myristica   2ZG

Openklasse reuen        Rosaceae Juncelles   1U

Babyklasse teven        Rosaceae tecomaria   1VB beste baby

Jeugdklasse teven       Rosaceae Rosa        2U res CAC

Tussenklasse teven      Rosaceae Nonnea      1U

Openklasse teven        zir ozzy's pretty women von tulips 1U


Zir Ozzy's Pretty Women von Tulkips
 


Rosaceae Rosa

30-09-2012

Duitse Clubmatch te Leonberg keurmeester W.Gullix, Y.Natterer, R.Vanhoenacker, P.jentgen, W.Mayer en A.Hellener. 

Tussenklasse reuen      Rosaceae Myristica.... ZG
                                    Rosaceae Melocactus... U

Fokkersklasse reuen     Rosaceae Juncelles... 2U

Erenklasse reuen        Rosaceae Amaranthus... U

Openklasse reuen        Rosaceae Laburnum..... U
                                    Rosaceeën Eleocharis.. 4U

Babyklasse teven        Rosaceae Tecomaria ....veel belovend

Jongste klasse teven    Rosaceae Rosa......... ZG

Jeugdklasse teven       Rosaceae Plumeria..... ZG

Tussenklasse teven      Rosaceae Nonnea....... ZG
                                   Rosaceae Nyssa........ ZG

Fokkersklasse teven     Rosaceeën Dielytra.... 1U

Kampioensklasse teven   Rosaceeën erica.........U
                                      Zir ozzy's pretty women von tulips ZG

Erenklasse teven           Fjalar vom lowengarten. 1U

Openklasse teven        Rosaceeën Elettaria..... U
                                   Rosaceeën elytrigia ....4U


Fjalar v. Löwengarten


fjalar vom lowengarten


rosaceeën Dielytra


rosaceeën eleocharis


Rosaceae juncelles

09-09-2012

CAC SHOW TE Alkmaar keurmeester HR. P.van Montfoort (NL)

 Babyklasse teven            Rosaceae Tecomaria 1VB    BESTE PUP
Jeugdklasse teven            Rosaceae Rosa………  1 ZG
Tussenklasse teven          Rosaceae Nonnea … 1ZG

Openklasse teven            zir ozzy’s pretty women von tulips  1U
                                       Rosaceeën Elytrigia  U
Jeugdklas reuen               Rosaceae Rhus U3
Tussenklasse reuen          Rosaceae Melocactus 1U RES.CAC
                                      
Rosaceae Myristica   ZG
Openklasse reuen            Rosaceae Juncelles 1 U +  CAC 

 

08-09-2012

Belgische Clubmatch 2012           keurmeesters Hr. G.Cassaghi (FR),   Hr. J.F.Ruiz Castaneda(spanje) en   Hr.  P.d’Hooge (belgie)

Jeugdklasse reuen                         Rosaceae Rhus………..…3ZG
Tussenklasse reuen                       Rosaceae melocactus ..2U
                                                    Rosaceae Myristica……..ZG
Fokkersklasse reuen                     Rosaceae Amaranthus..2U
Kampioensklasse reuen                Rosaceae juncelles…….. 3U
Welpenklasse teven                      Rosaceae Tecomaria…..2VB
Jeugdklasse teven                         Rosaceae Rosa…………….3VB
Tussenklasse teven                       Rosaceae Nonnea……….ZG
Openklasse teven                         zir ozzy’s pretty women von tulips 1U
                                                    Rosaceeën Elytrigia …….3U
                                                    
Rosaceae Cynara…………ZG
Fokkerklasse teven                        Rosaceae iris………….……1U

Kampioenklasse teven                 fjalar vom lowengarten 1U CAC  BOB

Beste koppelklasse werden Rosaceae Amaranthus en Zir ozzy’s pretty women von tulips
Beste Groep werden Rosaceae Amaranthus, rosaceae juncelles en rosaceae rosa


Aisja 3e jeugdklas

Fjalar BOB

Fjalar 1e kamp klas

Belle 1e fokkersklas

Muze 1e open klas

Berte groep

Beste koppel
     

02-09-2012

CAC/CACIB show in Luxemburg te Luxemburg. Keurmeester Mevr.CHR. Rossier (zwitserland)

Kampioensklasse reuen:
Rosaceae Juncelles 1U CAC/CACIB/BOB Titel -LUXEMBURGS KAMPIOEN
Rosaceae Amaranthus 2U res. CAC/CACIB

Kampioensklasse teven:
 Rosaceae Iris 1U CAC/CACIB/ Titel LUXEMBURGS KAMPIOEN
 


Belle
(Rosaceae Iris)

Belle
(Rosaceae Iris)

 Flinn-
Rosaceae Juncelles

Flinn-
Rosaceae Juncelles

 Rosaceae Amaranthus

 

26-08-2012

Special hondenshow landesgruppe Nord (sottrum- Duitsland) keurmeester Mevr. R.Pleibel en Hr.W.Gullix

Tussenklasse reuen      Rosaceae Melocactus 3U

Kampioensklasse reuen   Rosaceae Juncelles  4U

Openklasse teven        Rosaceae Iris       3U

Kampioensklasse teven   Rosaceeën Dielytra  3U

Ehrenklasse teven       Fjalar vom lowengarten 1U  BOB
 


Fjalar v. Löwengarten

Rosaceae Melocactus

Rosaceae Irtis

Rosacea Dielytra

 


Fjalar v. Löwengarten

25-08-2012

CAC/CACIB show te Rotterdam keurmeester Hr. Gustaaf v.d. Bosch (B).

Tussenklasse reuen      Rosaceae melocactus 2U
                                    Rosaceae Myristica  3U

Openklasse reuen        Rosaceae Juncelles  2U

Jeugdklasse teven       Rosaceae Rosa       3ZG
                                  Rosaceae Nyssa      ZG

Tussenklasse teven      Rosaceae Nonnea     1U

Openklasse teven        Rosaceeën Elytrigia  U


Rosaceae Nonnea

19-08-2012

CAC/CACIB show te Mechelen (B), keurmeester Hr. W.Gullix (DTS). 

Tussenklasse reuen                       Rosaceae Melocactus 2U
Kampioensklasse reuen              Rosaceae Juncelles      2U res CAC/CACIB ( geldt als 1 punt)
Kampioensklasse teven               Rosaceae Iris                  2U            

 

28-07-2012

 Jubileum clubmatch Spaanse Leonberger Club te San Sebastiaan (sp) keurmeester P. Dehooghe (B).

Puppyklasse reuen        Rosaceae rhinanthus 1e plaats + beste pup

 

Jeugdklasse reuen   Rosaceae Populus  1e plaats       


 

Intermediare reuen       Rosaceae Melocactus 1e plaats  
                                   Rosaceae Myristica      2e plaats 
                                   Rosaceae Laburnum   3e plaats  
                                    Radiant’S star adonis arosaceae  zg.

Openklasse reuen          Rosaceae Juncelles     1e plaats  + CAC  

 

Kampioensklasse reu    Rosaceae Amaranthus 2e plaats     

 

Puppyklasse teven   Rosaceae Rosa    2e plaats

 


Intermediar teven  Rosaceae Nonnea    1e plaats  + beste intermediar 
 

Openklasse teven:  Rosaceae Iris   1e plaats  + Bokaal beste beweging + CAC  

 
Rosaceeën Elytrigia  3e plaats

Kampioensklas teef       Fjalar vom lowengarten  1e plaats + beste teef + beste van het ras( BOB)

 
24-06-2012

CAC/CACIB show te Uden keurmeester Hr. Van Hoenacker(B).

Jeugdklasse reuen       Radiant's star adonis rosaceae    1 ZG
                                   Rosaceae Myristica ............       3 ZG

Tussenklasse reuen      Rosaceae Melocactus............     1 ZG

Openklasse reuen        Rosaceae Juncelles.............         2 ZG

Tussenklasse teven      Rosaceae Nonnea ................      2 U

Openklasse teven        Rosaceeën Elytrigia............         2 U
                                  Zir ozzy's pretty women von tulips G

 
10-06-2012

CAC/CACIB show te tilburg keurmeester Dhr. P. Rooseboom (B).

Jeugdklasse reuen       Rosaceae Myristica 1U JEUGDKAMPIOEN

Tussenklasse reuen      Radiant's star adonis rosaceae 1U
                                   Rosaceae melocactus 2U

Openklasse reuen        Rosaceae Juncelles 1U  CAC / CACIB

Tussenklasse teven      Rosaceae Nonnea   1U  RES CAC/CACIB

Openklasse teven        Rosaceeën Elytrigia 2U
                                  Zir ozzy's pretty women von tulips 3U


Myristica

Adonis

Melocactus

Nonnea


Elytrigia en
Zir Ozy


Juncelles

Juncelles

03-06-2012

De Nederlandse Clubmatch gehouden te Arnhem  keurmeesters Mw. M.van Nimwegen(NL), Mw. R.Alferink(NL) en Dhr. R.Ogorzelski (DTS)

Reuen jeugdklasse         Rosaceae Myristica ZG

Tussenklasse reuen       Rosaceae Kirengeshoma 1U

Jeugdklasse teven          Rosaceae Nyssa 3U
                                     Rosaceae Nonnea 4U

Tussenklasse teven       Rosaceae Kobresia  U

Openklasse teven          Rosaceeën Elytrigia 1U+ RES CAC


Rosaceeën Elitrigya

Rosaceae Nonnea

Rosaceae Nyssa
 
03-06-2012

Zwitserse Clubmatch 2012 keurmeesters: Hr. Olli Kokkonen(FINL.),Hr. Thomas Walker(Oosterijk) en Hr. Bernard Metraux(Zwitserland).

Jungste klasse reuen    Rosaceae Rhinanthus   2 veel belovend

Jeugdklasse reuen       Rosaceae Melocactus   1 U JEUGDWINNER 2012

Tussenklasse reuen      Rosaceae Laburnum     1 U

Openklasse reuen        Rosaceae Juncelles    2 U

Kampioensklasse reuen   Rosaceae Amaranthus   2 U

Jungsteklasse teven     Rosaceae Rosa         1 veel belovend

Openklasse teven        Zir ozzy's pretty women von tulips 1 U

Kampioenklasse teven    Fjalar vom lowengarten 1 U  CAC /  BOB


rosaceae laburnum

rhinanthus

melocactus

melocactus

zir ozzy

juncelles

amaranthus

rosa

zir ozzy

Fjalar
20-05-2012

CAC/CACIB show Arnhem keurmeester: MR. M. Levente (H).
Jeugdklase reuen           Rosaceae MYristica  1U
Tussenklasse reuen       Rosaceae Melocactus 1 U CAC/CACIB/BOB
                                   
Radiant star ‘s adonis arosaceae 4ZG
Openklasse reuen          Rosaceae juncelles 2U
Jeugdklasse teven          Rosaceae Nonea 4ZG
Openklasse teven          Rosaceeën Elytrigia 2U RES CAC/CACIB
                                    
Zir ozzy’s pretty women von tulips ZG


SkyElytrigia

Wim/Melocatcus

Rico/Myristica


Wim/Melocactus

20-05-2012

Worlddog show te Salzburg ( oostenrijk) keurmeester Mevr. B. Hasselgren (S)

Jeugdklasse reuen           Rosaceae melocactus U

Openklasse reuen            Rosaceae Juncelles U

Jeugdklasse teven            Rosaceae Nonnea  ZG

Open klasse teven           Zir ozzy’s pretty women von tulips  U
                                       Rosaceeën Elytrigia U

Kampioensklasse teven Fjalar vom lowengarten U

 

19-05-2012

Oostenrijkse Clubmatch 2012  keurmeesters D. Vernon(FR), W.Gullix (DTS) en T.Walker (A)

Jeugdklasse reuen           Rosaceae Melocactus 2 ZG 

Openklasse reuen            Rosaceae Juncelles  4 U
                                     
 Rosaceeën Elyocharis 3U  

Jeugdklasse teven            Rosaceae Nonnea   3 U     

Openklasse teven            Zir ozzy’s pretty women von tulips  2U    
                                      
Rosaceeën elytrigia 3 U      

Kampioensklasse teven  Fjalar vom lowengarten 3 U   


Meolcactus

Juncelles

Zir Ozzy's Pretty
Women von Tulips



Elytrigia


Nonnea

Fjalar

Elyocharis
 

 

 

12-05-2012

nationale tentoonstelling Dordmund keurmeester Hr. Hellener(DTS).

Jeugdklasse reuen         Rosaceae Melocactus 1 ZG Duits Jeugdkampioen

Open klasse reuen         Rosaceae Juncelles   U

Open klasse teven         Zir ozzy’s pretty women von tulips  3U

01-05-2012

20 jarig jubileum show te Leonberg (DTS) keurmeesters: Y.Natterer, Hr. Peper en Hr. Mayer

Jeugdklasse reuen                         Rosaceae melocactus ……………….1ZG

Fokkersklasse reuen                     Rosaceae Juncelles ………………….. 2U

Kampioensklasse reuen              Rosaceeën Eleocharis ……………...….2U

Ereklasse reuen                              Rosaceae Amaranthus……………. ..2U

Jeugdklasse teven                         Rosaceae Oenanthe………………….. ZG
                                                    Rosaceae Nonnea …………......….. ..2ZG

Fokkersklasse teven                     Rosaceae Iris…………………...…… 1U

Kampioensklasse teven               Rosaceeën Dielytra ……………………1U ( cac)

Ereklasse teven                               Fjalar vom lowengarten……………… 1U

Openklasse teven                          zir ozzy’s pretty women von tulips 1U( cac )                                                     Rosaceeën elytrigia  ……………U

Fokgroepen                                      Rosaceae 1e plaats

Koppelklasse:    Rosaceae amaranthus X zir ozzy’s pretty women von tulips 1e plaats


Meolcactus

Juncelles

Elecharis

Amaranthus

Nonnea

Iris

Dielytra
(7 ½ jaar oud)

Dielytra
(7 ½ jaar oud)

Fjalar

Zir ozzy

Fokgroep
 

 

21-04-2012

CAC/CACIB show in Goes keurmeester Mw. F.Lochs-Romans (NL).

 Jeugdklas reuen       Rosaceae Myristica .............   3ZG
                                 Rosaceae Melocactus .............  2ZG
                                 Radiant star's adonis arosaceae..  1 U +RES CAC

Openklas reuen         Rosaceae Juncelles................ 3U

Jeugd klas teven       Rosaceae Nonnea................... 3ZG

Open klas teven       Rosaceeën Elytrigia...............  U
                                   Zir ozzy's pretty women von tulips 1U CAC/CACIB/BOB


Muze BOB


Adonis

09-04-2012

CAC/CACIB show te Leeuwarden keurmeester Hr. M.E.J. van de Weijer (NL).

Jeugdklasse reuen         Rosaceae Myristica        3ZG
                                     Rosaceae Melocactus    1U
                                     Radiant star’s adonis arosaceae 2ZG

Tussenklasse reuen       Rosaceae Kirengeshoma 2ZG

Openklasse reuen          Rosaceeën Eucalyptus  2ZG
                                    
Rosaceae Juncelles  1 U CAC/CACIB

Jeugdklasse teven          Rosaceae Nonnea 2ZG

Tussenklasse teven       Rosaceae Kobresia  3ZG

Openklasse teven          Rosaceeën Elytrigia  3U
                                     Rosaceae Iris  2U RES. CAC/CACIB 



 

31-03-2012

CAC/CACIB show Luxemburg te Luxemburg keurmeester Hr.  Norman des Chuymere  (B).

Jeugdklasse reuen                      Rosaceae Melocactus 1 U   Lux. Jeugdkampioen
Kampioensklasse reuen              Rosaceae Amaranthus  U
Jeugdklasse teven                       Rosaceae Oenanthe 4 ZG

Openklasse teven                       Zir Ozzy’s pretty women von tulips 1U   
                                                  BESTE TEEF
CAC/CACIB



 

17-03-2012

CAC/CACIB show Leiden Keurmeester Mevr. W.M. van Deijl( B)
Jeugdklasse reuen         Rosaceae Melocactus 1U 
                                    Rosaceae Myristica     4 ZG
                                    Rosaceae Najas          3 ZG

Open klasse reuen         Rosaceae Juncelles    1 U

Jeugdklasse teven          Rosaceae Nonnea     2 ZG

Open klasse teven         Rosaceae Iris   1 U  CAC/ CACIB Nederlands Kampioen
                                    
Rosaceeën Elytrigia   3 U



10-03-2012

The Crufts ( Birmingham – Engeland) keurmeester Mevr. M.Lusby ( eng).Kampioensklasse reuen              Rosaceae Amaranthus       U en geselecteerd
 Kampioensklasse teven               Fjalar vom Lowengarten  2U


04-03-2012

CAC/CACIB show te Groningen keurmeester Mw. S.Yia-Mononen (FIN).

 Jeugdklasse reuen         Rosaceae Melocactus   1U jeugd CAC
                                     Rosaceae Myristica        2U
                                     Rosaceae Najas             3U

Tussenklasse reuen       Rosaceae Kirengeshoma   1U

Open klasse reuen         Rosaceae Juncelles         1 U RES. CAC/CACIB

Jeugdklasse teven          Rosaceae Nonnea           1 U jeugd CAC

Tussenklasse teven       Rosaceae Kobresia          3U

Openklasse teven          Rosaceeën Elytrigia         3U
                                     Rosaceae Iris                 2U

 


 

26-02-2012

Flanders Dog Show te Gent (belgie) keurmeester Paul D’Hooge(B).
Babyklasse reuen           Rosaceae Rhus 1 VB  + Beste baby
                                    
In de eindkeuring bij de laatste 7 !


 

26-02-2012

Biebersheim CACshow keurmeester Hr.A. Hellener(DTS).
Jeugdklase reuen           Rosaceae melocactus 3ZG.

 

05-02-2012

CAC/CACIB show Eindhoven  keurmeester Hr. Leenen

Jeugdklasse reuen         Rosaceae Melocactus 1U  ( JEUGD CAC PUNT)                                     Rosaceae Myristica  3ZG
Jeugdklasse teven          Rosaceae Nonnea  1U       (JEUGD CAC PUNT)
Open klasse teven         Rosaceeën Elytrigia 1U RESERVE CAC/CACIB)


 

08-01-2012

CAC/CACIB SHOW te Hoogstraten(Belgie), keurmeester V. van Raamsdonk (B).

Jeugdklasse reuen   Rosaceae Myristica 2ZG
                        Rosaceae Melocactus  1U en 2e plaats in de eindkeuring jeugdklasse

Tussenklasse reuen      Rosaceae Juncelles 2U
Jeugdklasse teven       Rosaceae Nonea 1ZG
Tussenklasse teven      Zir ozzy's pretty women von tulip's 1U CAC/CACIB
Openklasse teven        Rosaceeën Elytrigia 1U res CAC/CACIB


rosaceae melocactus

rosaceae nonnea

rosaceae melocactus

zir ozzy's pretty women von tulips

rosaceeën elytrigia

rosaceae melocactus


 

17-12-2011

CAC/CACIB show Brussel  keurmeester:  Per Andersen (NO)

Jeugdklasse reuen         Rosaceae melocactus 1 U     brussels jeugdwinner 2011 

Tussenklasse reuen       Rosaceae Juncelles     1 U

Jeugdklasse teven          Rosaceae nonnea        2 ZG

Tussenklasse teven       Zir ozzy’s pretty women von tulips 1 U  CAC/CACIB brussels winner 2011 

Open klasse teven         Rosaceeën Elytrigia    3 ZG

 


 

10-12-2011

Kerstshow te wijchen CAC/CACIB show  keurmeester M.Kusters.

Jeugdklasse reuen         Rosaceae Myristica  1U ( jeugd cac punt)                                      Rosaceae Kirengeshoma  2 ZG

Jeugdklasse teven          Rosaceae Nonnea  1U ( jeugd cac punt)                                     Rosaceae Kobresia  ZG

Openklasse teven          Rosaceeën Elytrigia  1U res CAC/CACIB


Elytrigia


Nonnea


Myristica

26-11-2011

De Winner te Amsterdam  keurmeester Hr.Andrew Brace ( engeland)

Jeugdklasse reuen                         Rosaceae melocactus  1U  CAC/jeugdwinner 2011 en winner 2011
                                                   
Rosaceae Myristica       2U

Tussenklasse reuen                       Rosaceae Juncelles       2 ZG

Kampioensklasse reuen                 Rosaceae Amaranthus  4U

Puppyklasse teven                        Rosaceae nonnea          1VB  Beste pup

Tussenklasse teven                       zir ozzy’s pretty women von tulips  2U
                                                    Rosaceae Jacksonia       4U

Openklasse teven                          Rosaceeën Elytrigia       2 U

Kampioensklasse teven               Fjalar vom lowengarten 1U CAC/CACIB/BOB/winner 2011

23-10-2011

CAC/CACIB tentoonstelling te Bleiswijk keurmeester Dhr. J.Schepers

Jeugdklasse reuen       Radiant star's Adonis Arosaceae 2ZG
Jeugdklasse reuen       Rosaceae Juncelles  1U
Puppyklasse teven       Rosaceae Nonnea  1 VB beste pup van het ras
                                   en 3e plaats in de eindkeuring
Openklasse teven        Rosaceeën Elytrigia 2U

23-10-2011

Dogachtigenshow (CAC) te s'Hertogenbosch keurmeesters  Mevr.N.Romanova(RUSL) en Hr.D.Vernon(FR)

Puppyklasse reuen       Rosaceae Melocactus  1VB BESTE PUP                                    Rosaceae Mespilus     VB
                                   Rosaceae Narcissus     B

Jeugdklasse reuen       Rosaceae kirengeshoma ZG

Tussenklasse reuen      Rosaceae Juncelles    1U
                                   Rosaceae jensoa       4U
Kampioensklasse reuen   Rosaceae Amaranthus   1U RES.CAC

Puppyklasse teven       Rosaceae nonnea       1VB

Jeugdklasse teven       Rosaceae kobresia     ZG

Tussenklasse teven      Zir ozzy's pretty women von tulips 1U CAC
                                   Rosaceae jacksonia        ZG

Open klasse teven       Rosaceeën Elytrigia   1U 
                                   Rosaceae acidanthera   ZG

Kampioenklasse teven    Fjalar von Lowengarten 1U RES.CAC.  


 Rosaceae Melocactus 


Rosaceae Juncelles 


 Rosaceae Amaranthus 


Rosaceae nonnea  


 Zir ozzy's pretty women von tulips


  Rosaceeën Elytrigia 


Fjalar von Lowengarten

 

15/16-10-2011

Dortmund (DTS) bundessieger ausstellung keurmeester Yvonne Natterer (DTS).

Tussenklasse reuen      Rosaceae Juncelles 1U    2x CAC(foto 140)
Tussenklasse teven      Zir ozzy's pretty women von tulips  1U  2x CAC (foto 144)Kampioensklasse teven   Rosaceeën dielytra 2 U  res. CAC   (foto 147) 

16.10.2011    Dortmund (DTS) Nationale ausstellung keurmeester R. alferink-lerche (NL).

Puppy klasse reuen      Rosaceae Melocactus 1 Veel belovend   (150)
Tussenklasse reuen      Rosaceae Juncelles 4U
Tussenklasse teven      Zir ozzy's pretty women von tulips 1U  CAC  (152)
Kampioensklasse teven   Rosaceeën Dielytra   2U  res. CAC  (154)


Rosaceae Juncelles


Zir ozzy's pretty women von tulips


Rosaceeën dielytra


 Rosaceae Melocactus


Zir ozzy's pretty women von tulips


Rosaceeën Dielytra

 

01-10-2011

Franse clubmatch 09-10-2011 te Cluny. Keurmeesters Mevr.C.Couvoisier, Mevr. N. Desseigne, Mej.Bontems en  HR.Vernon.

De Dagobert Trophee voor het beste hoofd van de dag  werd Rosaceae Juncelles
Tussenklasse reuen      Rosaceae Juncelles 1U
Kampioenklasse reuen    Rosaceae Amarantus 1U
Tussenklasse teven      Zir ozzy's pretty women von tulips 2U (foto 129)
Kampioensklasse teven   Fjalar vom lowengarten 2U  (foto 123)
 CAC werd gewonnen door Rosaceae Juncelles  ( foto 134 +135)
Beste reu van de show   Rosaceae Juncelles met 20 maanden!!!  (foto 136+137)


 Rosaceae Juncelles


 Rosaceae Juncelles


Rosaceae Juncelles


Rosaceae Amarantus


Zir ozzy's pretty women von tulips


Fjalar vom lowengarten


 Rosaceae Juncelles


 Rosaceae Juncelles


 Rosaceae Juncelles


 Rosaceae Juncelles

   

01-10-2011

Cac/CaciB show Zwolle  keurmeester  Mr.D.Manton( IERLand)

Tussenklasse reuen      Rosaceae Juncelles 1U CAC/CACIB/BOB
Puppy klasse teven      Rosaceae nonnea 1 VB  BESTE PUP
Tussenklasse teven      Zir ozzy's pretty women von tulips 1U/CAC/CACIB
Open klasse teven       Rosaceeen elytrigia  1ZG
                                   Rosaceae Iris 3ZG  


Muze


Star


Sky


Star 7e plaats
eindkeuring puppy's

25-09-2011

Duitse Clubmatch 2011 in Leonberg  keurmeesters  W.Gullix,W.Peper, G.Knape, A.Hellener, W.Mayer,  R.Pleibel en R.Alferink-Lerche.  

Jüngsten klasse reuen   Rosaceae Melocactus 4 veelbelovend

Jüngsten klasse teven   Rosaceae Nonnea     2 veelbelovend  (

Tussenklasse reuen      Rosaceae Juncelles   U 
Tussenklasse teven      Zir ozzy's pretty women von tulips   U
Openklasse teven        Rosaceeën Elytrigia   U
Kampioensklasse teven   Rosaceeën dielytra  U
Ehrenklasse reuen       Rosaceae Amaranthus  2U    

Ehrenklasse teven       Fjalar vom lowengarten  3U 
 

10-09-2011

Belgische Clubmatch te Deinze keurmeesters Hr en Mevr. Hanssen(denemarken)
en Hr. V.van Raamsdonk(B).

Puppy klasse reuen      Rosaceae Melocactus 1VB
Tussenklasse reuen      Rosaceae Juncelles  2U
Kampioensklasse reuen   Rosaceae Amaranthus 2U
Puppy klasse teven      Rosaceae Nonnea 1 VB Beste puppy !
Tussenklasse teven      Zir ozzy's pretty women von tulips 1U RES CAC
Open klasse teven       Rosaceeen Elytrigia 4U
Kampioensklasse teven   Fjalar vom Lowengarten 2U
Beste Koppel            Rosaceae Amaranthus met zijn dochter Zir ozzy'spretty Women      von tulips 





Beste koppel


Beste koppel


Beste puppy reu


zir ozzy's pretty women von tulips


Beste puppy teef


Rosaceae Juncelles


rosaceeen  Elytrigia   

 

03-09-2011

EURODOGSHOW te leeuwarden keurmeester mr.H.Wiblishauser (D).

Tussenklasse teven      Rosaceae JUncelles 2U
Babyklasse teven        Rosaceae nonnea  1 vb
Open klasse teven       Rosaceae elytrigia 1U
Kampioensklasse teven   Fjalar vom lowengarten 2u res. CAC/CACIB

02-09-2011

CAC show te Leeuwarden keurmeester Mr. Bojan Matakovic (HR)

Tussenklasse reuen      Rosaceae JUncelles  1U
Tussenklasse teven      Zir ozzy's pretty women von tulips 1U CAC
Open klasse teven       Rosaceae eletrygia  2 U
Baby klasse teven       Rosaceae nonnea  1 VB

 

31-07-2011

Spaanse clubmatch 30-07-2011 te Erranteria  keurmeesters
C.Courvoisier(FR.) en J.felipe ruiz Castaneda (SP).

Puppy klasse reuen      Radiant star's adonis rosaceae  1e plaats    
Beste pup               Radiant star's adonis rosaceae                         
Jeugd klasse reuen      Rosaceae juncelles  1e plaats en res. CAC   
Jeugd klasse teven      Zir ozzy's pretty women von tulips 1e plaats 
Beste jeugd hond        Zir ozzy's pretty women von tulips               
Kampioens klasse reuen  Rosaceae Amaranthus  1e plaats             
Kampioens klasse teven  Rosaceeen elettaria  2e plaats                  
Beste kampioen          Rosaceae Amaranthus                                  
Veteraan klasse teven   Rosaceae Silene                                         
Beste veteraan          Rosaceae silene                                              
Meest veelbelovende hond Radiant star's adonis rosaceae               
Beste gangwerk          Zir ozzy's pretty women von tulips                 
Beste Koppel            Rosaceae                                                       
Beste reu               Rosaceae Amaranthus                                        

 

 

07-07-2011

We zijn naar de Wereldshow in Parijs geweest.
rosaceae amaranthus heeft in kampioensklasse een U gehaald en rosaceae juncelles  heeft in jeugdklasse  ook een U gehaald.

 

 

13-06-2011

pinkstershow arnhem cac/cacib  keurmeester mevr.Kuster

Jeugdklasse reuen         Rosaceae Juncelles 2U
Jeugdklasse teven          Zir Ozzy’s pretty women von tulips 2U
Open klasse teven         Rosaceeën elytrigia 2U
Open klasse teven         Rosaceeën Elettaria  3U

 
12-06-2011

speciaal hondenshow landesgruppe west te Hunxe (DTS).
Keurmeester Hr. Hiddes, Hr. Metraux, en Hr.Zerle. 

Jeugdklasse reuen       Rosaceae Juncelles  1U Jugendsieger LG west 2011
Erenklasse reuen        Rosaceae Amaranthus  3U
Pup bespreking reu      Rosaceae melocactus  VB
Jeugdklasse teven       Zir Ozzy's pretty women von tulips  4U
Fokkersklasse teven     Rosaceae Iris   3U
Open klasse teven       Rosaceae elytrigia ZG

05.06.2011  Zwitserse Clubmatch te Ulster keurmeesters: Maria kerekes( Hongarije),Bernard Metraux ( Zwitserland) en Joop Hiddes (Nederland)


Jeugdklasse reuen             Rosaceae JUncelles 3U


Kampioensklasse reuen  Rosaceae Amaranthus 2U


Jeugdklasse teven             Zir Ozzy’s pretty women von tulips 1U

 
Veteraan teven                   Rosaceae Silene  4U    (oudste veteraan).
 

15 mei 2011 CAC/CACIB show Goes (NL)
keurmeester: DHR.J.Utke Ramsing (DK)

Jeugdklasse reuen       Rosaceae Juncelles      1ZG
Jeugdklasse teven       Zir Ozzy's pretty women von tulips 1ZG
Open klasse teven       Rosaceeën Elettaria     1U CAC/CACIB  Nederlands Kampioen
                                   Rosaceeën Elytriga      3U
 

Dortmund 7 mei 2011 FCI-Jahrhundertsieger show
keurmeester HR. W.Gullix(DTS) en Hr.W. Peper(DTS)

Jeugdklasse reuen         Rosaceae Juncelles 2ZG
Jeugdklasse teven          Zir ozzy’s pretty women von tulips 2ZG
Open klasse teven         Rosaceae iris 3U

Dortmund 8 mei 2011 VDH-Europasieger show
keurmeester HR.W.Gullix(DTS) en HR.W.Peper(DTS)


Jeugdklasse teven          Zir ozzy’s pretty women von tulips 1ZG 
Europajugend-siegerin

Jeugdklasse reuen         Rosaceae juncelles  4 ZG
Open klasse teven         Rosaceae iris     4U

 

Leonberger speciaal show  01-05-2011 Leonberg (DTS)
keurmeesters Mevr.Mavilla(Italie),W.Gullix (DTS) en Dhr. Hellener(DTS).


Jeugdklasse reuen       Rosaceae juncelles      1SG


Fokkersklasse teven   Rosaceae Iris  2U


Ehrenklasse reuen       Rosaceae amaranthus     1U


Jeugdklasse teven       Zir Ozzy's pretty women von tulips 1SG
 

20-03-2011 CAC/CACIB show Leiden keurmeester Mevr. K.Butenhoff ( DTS)


Jeugdklasse reuen         Rosaceae Juncelles        1U CAC   BOB  jeugdkamp punt


Jeugdklasse teven          Zir ozzy’s pretty women von tulip’s        1U CAC   jeugdkamp punt


Beste reu en teef

Tussenklasse teven       Rosaceae Iris                     1U res. CAC/CACIB

Open klasse teven         Rosaceeën Elettaria      3 ZG
                                     Rosaceeën elytrigia        ZG

Groningen CAC/CACIB show 05-03-2011 keurmeester Dhr. T. Eerola (finl).


Tussenklasse teven       Rosaceae Iris                                               1U CAC  CACIB  BOB


Jeugdklasse reuen         Rosaceae Juncelles                                 1U  RES CAC


Open klasse teven         Rosaceae Elettaria                                    1U  RES CACIB


Jeugdklasse teven          Zir ozzy’s pretty women von tulip’s  1U  RES.CAC

Rosaceae Elytrigia                                     3 ZG

 

19 december 2010 Brussel CAC/CACIB show
keurmeester Hr. V. van Raamsdonck

Kampioensklasse reuen              Rosaceae Amaranthus     1U CAC/CACIB  BOB

Kampioensklasse teven               Fjalar vom Löwengarten 1U CAC/CACIB

27 november 2010 winner Amsterdam keurmeester Mevr. van Deijl (B)


Kampioensklasse teven Fjalar v. Löwengarten 1U CAC/CACIB/BOB
winster 2010

Jeugdklasse reuen Rosaceae Juncelles 2U
Kampioensklasse reuen Rosaceae Amaranthus 1U
Jeugdklasse teven Zir Ozzy's Pretty women von Tulips 2U
 

Clubmatch Cluny 17-10-2010


Kampioensklasse reuen              Rosaceae Amaranthus  1U


Kampioensklasse teven               Fjalar vom löwengarten 2U


Veteraan klasse teven                 Rosaceae Silene              2U


Openklasse teven                          Rosaceeën Elettaria         4U


 

Duitse clubmatch 26-09-2010

Keurmeesters W. Mayer (DTS), Kusters (NL) en W. Güllix (DTS)

Ehrenklasse reuen                         Rosaceae Amaranthus  1U

Ehrenklasse teven                          Fjalar vom lowengarten   2U

Kampioensklasse teven               Rosaceeën dielytra  2U

Fokkersklasse teven                     Rosaceeën Elettaria  U

Jeugdklasse teven                         Rosaceae iris  ZG
 

Clubmatch België 11 september 2010

Keurmeesters W. Mayer (D), M.R. v. Nimwegen (NL) en M. Vermeire (B)


Rosaceae Elettaria 3 U kampioensklasse


Beste koppel Rosaceae Amaranthus + Fjalar v. Löwengarten


Rosaceae Iris 1 U tussenklasse

Fjalar v. Löwengarten 2 U kampioensklasse
Rosaceae Amaranthus 3 U kampionesklasse

 

Spaanse clubmatch  24-07-2010


Rosaceae Juncelles 1 ZG


Zir Ozzy's Pretty Woman of Tulipe 2 ZG


Jeugdklas teven Rosaceae Iris 1U


Rosaceae Iris BESTE JEUGDHOND VAN DE SHOW


Rosaceae Iris BESTE VEELBELOVENDE HOND VAN DE SHOW (Wiseltrofee)

Kampioensklas teven Fjalar v. Löwengarten 1U


Kampioensklas reuen Rosaceae Amaranthus 2U

Rosaceae Amaranthus BESTE HOOFD/EXPRESSIE VAN DE SHOW


Veteranenklas teven Rosaceae Silene 2U


Rosaceae Silene BESTE VETERAAN VAN DE SHOW


BESTE KOPPEL VAN DE SHOW
Rosaceae Amaranthus + Fjalar v. Löwengarten

 
BESTE GROEP VAN DE SHOW
Rosaceae Silene+Rosaceae Iris+Rosaceae Amaranthus
 

Hulten CAC/CACIB show  06-06-2010
keurmeester Mevr. Venema


Jeugdklasse teven Rosaceae Iris 1U JEUGDKAMPIOEN


Zorba Ligocka Wataha 1U CAC/CACIB

Open klasse teven: Rosaceae Elytrigia 3U, Rosaceae Elettaria 1U

Nederlandse clubmatch CAC   30 mei 2010
keurmeesters N. Desseigne (FR)  H.M.M. Klok-’t Hart (NED), P.W.JM. van Montfoort (NED), W.Gullix (D).


Kampioensklasse teef Fjalar v. Löwengarten 1U, CAC, BESTE TEEF


Fokkersklasse reuen Rosaceae Catalpa 1U


Kampioensklasse teef Fjalar v. Löwnegarten 1U, CAC, BESTE TEEF


Open klasse reuen Rosaceeën Ecballium 1U


Open klasse teven Rosaceeën Elettaria 1U


Open klasse reuen Rosaceae Conium U


Beste koppel Rosaceae Jucelles & Zir Ozzy's Pretty Women of Tulips.


Babyklasse reuen Rosaceae Juncelles 1VB


Veteraanklasse teef Rosaceae Silene 2U

Babyklasse reuen Rosaceae Jensoa 4VB
Open klasse reuen Rosaceae Echium U
Kampioensklasse reuen Rosaceae Amaranthus 4U
Babyklasse teven Zir Ozzy's Pretty Women 1VB
Jeugdklasse teven Rosaceae Iris 4U
Open klasse teven Rosaceae Wolffia ZG
Open klasse teven Rosaceae Elytrigia U

23 mei 2010 Arnsberg (DTS) speciale ras tentoonstelling van BG Rhein-Ruhr.
Keurmeesters Y.Natterer(DTS) en Jiri Janda (CZ)


Open klasse teven, Rosaceeen Elettaria, 1U CAC


Kampioensklasse teven, Fjalar vom Löwengarten, 1U CAC, BG SIEGER RHEIN-RUHR 2010  

Kampioensklasse reuen, RosaceaeAmaranthus, U
 

Wieze (België) CAC Show 15-50-2010 Keurmeester A. de Groote (B)


Kampioenklasse teven  Fjalar vom Löwengarten              1U CAC  /  BOB  (1punt)
FJALAR IS BELGISCH KAMPIOEN    !!!


Open klasse reuen                         Rosaceae Catalpa                            2U res. CAC ( 1 punt)


Open klasse reuen                         Rosaceae Catalpa                            2U res. CAC ( 1 punt)

Leonberg (Duitsland) 1 mei 2010
keurmeester Mevr. Natterer (DTS), Mevr. Eisner (OOSTENRIJK), Men. Métraux (ZWITSERLAND)


Rosaceae Amaranthus, kampioensklasse, 2U res CAC / VDH


Rosaceae Eleocharis, tussenklasse, 1U CAC/VDH BESTE REU


Rosaceae Eleocharis, tussenklasse, 1U CAC/VDH BESTE REU


Fjalar v. Löwengarten, kampioensklasse, 1U CAC/VDH BOB


Fjalar v. Löwengarten, kampioensklasse, 1U CAC/VDH BOB


Fjalar v. Löwengarten, kampioensklasse, 1U CAC/VDH BOB


Rosaceae Elletaria, tussenklasse, 3U


Rosaceae Erica, tussenklasse, U
 

Leiden CAC/CACIB show  21-03-2010
keurmeester Mevr. M. Kuster.


Open klas reuen: Rosaceae Catalpa 1U CAC/CACIB NEDERLANDS KAMPIOEN


Open klas reuen: Rosaceae Catalpa 1U CAC/CACIB NEDERLANDS KAMPIOEN


Rosaceeën Elytrigia 2U, res CAC/CACIB


Rosaceae Iris 1U

Rosaceae Elettaria 3U
 

Groningen CAC/CACIB show  07-03-2010
keurmeester Mevr. B.Roos-Börjeson (SE).


Open klasse reuen:Zorba Ligocka Wataha  2U


                                               Open klas reuen: Rosaceae Catalpa 3U

Tussen klasse teven: Rosaceeën Elytrigia 2ZG


Kampioenklasse teven Fjalar vom Löwengarten 1U CAC/ CACIB   BOB EN
BESTE VAN RASGROEP 2
!!!!!!!!!keurmeester Hr.J.Hiddes.
 

Genk (belgie) CAC show keurmeester mevr. M. Jovanovic (be)

Open klasse reuen         Zorba Ligocka Wataha  1U CAC  BOB 
                                        Rosaceae Catalpa             U

 

Hoogstraten (B) 10-01-2010 keurmeester Petr. Rehanek ( CZ)

Kampioensklasse reuen, Rosaceae Amaranthus, 1U CAC/CACIB/BOB titel belgisch kampioen gehaald!

Open klasse reuen            Rosaceae catalpa               4U
 

Wijchen 20 december 2009 keurmeester M. Kuster

Zorba Ligocka Wataha 4 U open klasse reuen


Rosaceae Catalpa  U open klasse reuen         

Tussen klasse teven Rosaceae Elettaria 2U
                                    Rosaceeën Elytrigia 4U
 

Brussels dog show, 12-12-2009 CAC CACIB keurmeester F.Schweitzer (CH)

.

Open klasse reuen        
Rosaceae Catalpa                2U


Open klasse reuen        
Rosaceae Catalpa                2U


Open klasse tevenFjalar vom Löwengarten  1U  CAC 2x  CACIB  BOB BELGIAN WINNER


Open klasse teven Fjalar vom Löwengarten  1U  CAC 2x  CACIB  BOB BELGIAN WINNER

 

Dogachtigen Show s'Hertogenbosch 6 december 2009
keurmeester Mw. D. Pavlovska en Dhr. P. d'Hooge


Sky Rosaceeën Elytiga 1 U tussenklasse teven


Rosaceae Silene 1U veteranenklasse teven

Kampioensklasse reuen: Rosaceae Amaranthus 2U
Kampioensklasse teven: Rosaceeën Dielytra  2U
Open klasse teven Fjalar v. Löwengarten 2U
Tussenklasse teven Rosaceae Erica 4 ZG
Puppy klasse reuen Rosaceae Isotoma 3 ZG
Jeugdklasse reuen Rosaceae Hamamelis 4 ZG

 

Winner Amsterdam 28-11-2009 Hr. Paul Baelen (B)


Rosaceeën Echium, tussenklasse reuen 2U

Kampioensklasse reuen: Rosaceae Amaranthus 1U CAC BOB Winner 2009
Kampioensklasse teven: Rosaceeën Dielytra  3U
Open klasse teven Fjalar v. Löwengarten 1U
Tussenklasse teven Rosaceeën Elytrigia 2U
 

HANNOVER  CAC/CACIB SHOW  31-10-2009 keurmeester R. Pleibel


Tussenklasse teven Fjalar v. Löwengarten 1U CAC/CACIB/BOB


beste reu zodiac vom löwengarten met dochter en beste teef    fjalar  vom löwengarten

Kampioensklasse reuen: Rosaceae Amaranthus 3U
Kampioensklasse teven: Rosaceeën Dielytra  2U
 

Franse Clubmatch Cluny 18-10-2009


Rosaceeën Dielytra 4U kampioensklasse


Rosaceeën Elettaria 1U, BESTE JEUGDHOND en BESTE VEELBELOVENDE HOND


Fjalar v. Löwengarten 1U tussenklasse

Open klasse reuen Rosaceae Amaranthus U
 

CAC Show Dortmund (D)  16-10-2009
Keurmeester Willi Güllix


Rosaceeën Elettaria 3 U open klas


Rosaceeën Dielytra 1 U , CAC, kampioensklas


Rosaceae Amaranthus 1U, CAC, BOB, 3 plaats rasgroep 


Rosaceae Amaranthus 1U, CAC, BOB, 3 plaats rasgroep

Tussenklas teven: Fjalar v. Löwengarten 3U
 

CLUBSHOW SLOWAKIJE 9-10-2009
Keurmeester P. Junehall & W. Güllix


Fjalar v. Löwengarten 1U  CAC tussenklasse teven


Rosaceeën Elettaria 4U jeugdklas teven

Kampioensklasse reuen              Rosaceae Amaranthus   4U
Kampioensklasse teven               Rosaceeën Dielytra        U

 

Leonberg 27 september 2009

 


Zorba Ligocka Wataha fokkersklasse reuen 2U


Rosaceeeën Dieltyra kampioensklasse teven 1U, CAC


Rosaceaea Silene  veteranenklasse teven 3U


Fjalar v. Löwengarten tussenklasse teven 1U CAC, CLUBSIEGERIN

Rosaceae Amaranthus kampioensklasse reuen 3U

Luxembourg  6 september 2009 keurmeester: Norman Deschuymere (B).


Tussenklasse teven  Fjalar vom Lowengarten 1U CAC/ res. Cacib
  LUXEMBOURG CHAMPION  

Kampioensklasse reuen                              Rosaceae Amaranthus 2U
Open klasse reuen                                        rosaceae catalpa  U
 

Belgische clubmatch  5 september 2009
keurmeesters: M.Kerekes ( H),E.Pambou Makaya(F),W.van.Deyl (NL)


Kampioensklasse reuen              Rosaceae Amaranthus  1U CAC /  BOB

Tussen klasse teven                      Fjalar vom Lowengarten  1 U CAC


Tussen klasse teven                      Fjalar vom Lowengarten  1 U CAC


Kampioensklasse reuen              Rosaceae Amaranthus  1U CAC /  BOB


Veteraan klasse teven                 Rosaceae Silene  1 U


Koppelklasse                                    rosaceae Amaranthus + fjalar vom Lowengarten  1e plaats

Kampioensklase teven                 Rosaceen Dielytra       2U
 

Hamburg (dts) 30 augustus 2009 keurmeester Willi Güllix (DTS), W.Mayer( (DTS) en J. Hansen (DK)


Kampioensklasse teven Rosaceeen Dielytra 1U CAC/VDH


Tusssenklasse teven Fjalar vom Löwengarten 1U CAC/VDH BOB
BEZIRKSGRUPPENSIEGERIN 2009 hamburg/schleswig-holstein

Kampioensklasse reuen Rosaceae Amaranthus 2U res CAC/VDH
Open klasse reuen Rosaceae Elymus ZG

Mechelen CAC/CACIB show  22 augustus 2009 P. D’Hooge ( B).


Tussenklasse teven                       Fjalar vom Lowengarten  1U CAC/CACIB

Kampioensklasse Reuen             Rosaceae Amaranthus 1U res.CAC/CACIB
Kampioenklasse teven                 Rosaceeen Dielytra        1U
 

Tentoonstellingsuitslag neunkirchen (saarland) op 16 augustus 2009
keurmeester R.Pleibel (dts) en R. Hoenacker (B)

Kampioenklasse teven   Rosaceen Dielytra          U1  CAC

Tussenklasse teven          Fjalar vom lowengarten  U1  CAC  BOB

Tussenklasse teven          Fjalar vom lowengarten  U1  CAC  BOB

 

Tessin (DTS) 27 juni 2009
Keurmeesters G. Knape en R. Oogozelski (DTS).


Rosaceeen Dielytra : Kampioensklas teven: 1 U, beste teef
 LANDESGRUPPE  Siegerin Mecklenburg-Vorpommern  2009


Fjalar vom Lowengarten:  Tussenklasse teven   1 U

Kampioensklasse Reuen :Rosaceae Amaranthus: 3U

Hunxe (DTS) 31 mei 2009
Keurmeesters B. Klein (ZWITS), M. Kusters (NL), R. Oogorzelski (D).


Rosaceae Amaranthus kampionesklas reuen 1U LG SIEGER / BOB


Rosaceae Amaranthus, kampioensklasse  reuen 1U LG SIEGER / BOB


Fjalar v. Löwengarten, tussenklasse teven  U

Rosaceae Catalpa open klasse reuen U
Rosaceeen Elettaria jeugdklasse teven ZG
 

Show Alkmaar, 10 mei 2009
Keurmeester Joop Hiddes


Open klasse reuen Rosaceae Catalpa  1U  CAC BOB
Jeugdklasse teven Rosaceeen Elettaria 2 ZG

 

Dortmund VDH-Europasieger 2009,
keurmeester G. Zerle en Frau Sobol


Fjalar v Löwengarten, tussenklasse teven,  1U, res. CAC/CACIB

Open klasse reuen Zorba Ligocka Wataha ZG
Kampioensklasse reuen Rosaceae Amaranthus 2U, res. CAC/CACIB
Jeugdklasse teven Rosaceae Eletteria ZG
 

Leonberger 1 mei 2009


Zorba Ligocka Wataha 2U open klasse


Zorba Ligocka Wataha 2U open klasse


Zorba Ligocka Wataha 2U open klasse


Rosaceae Amaranthus, kampioensklasse, 1U, CAC BOB


Rosaceae Amaranthus, kampioensklasse, 1U, CAC BOB

Tussenklasse teven Fjalar v. Löwemgarten 3U
Jeugdklasse teven Rosaceae Eletteria ZG
 

Spaanse Clubmatch 25 april 2009


Jeugdklasse teven Rosaceeen Eelttaria  1U    tevens beste jeugdhond


Tussenklasse teven :Fjalar vom Löwengarten 1U, tevens beste tussenklasse hond 
CAC   BOB


Fjalar vom Löwengarten 1U, tevens beste tussenklasse hond 
CAC   BOB


Kampioensklasse reuen:   Rosaceae Amaranthus  1U tevens beste kampioens hond

Openklasse reuen: Zorba Ligocka Wataha  5U

Kampioensklasse teven:   Rosaceeen Dielytra 2U

Leeuwarden 13 april 2009

Open klasse reuen         Zorba Ligocka Wataha     1U CAC CACIB 
                                     Rosaceae Catalpa               3zg
Tussenklasse teven       Fjalar vom Löwengarten 1U  res CAC res CACIB
 

Luxemburg, 28 maart 2009 Hr. Baelen (B)


Fjalar v. Löwengarten 1U tussenklasse teven, CACL


Rosaceeen Dielytra 1U kampioensklasse teven, CACL

Wieze (België) 22 maart 2009 Hr. v. Montfoort


Fjalar v. Löwengarten tussenklasse teven 1U CAC/BOB HOPKONINGIN

Rosaceae Catalpa 3 U open klasse reuen

Leiden (NL) 15 maart 2009 Hr. Hiddes

Fjalar v. Löwnegarten 1 U, BOB

Rsoaceae Catalpa 1U, Res. CAC/CACIB

Groningen (NL), 28 februari 2009 Mw. Kusters


Fjalar v. Löwengarten, 1U Jeugdwinster
 

Hoogstraten (Belgie) CAC show
22 Februari 2009 Keurmeester Willi Güllix

Rosaceaea Amaranthus 1U, CAC, BOB, 2e plaats groep 2

Rosaceae Catalpa 3 U

Kortrijk (Belgie) CAC/CACIB show
15 November 2008 Keurmeester Orgozelski


Fjalar vom Löwengarten beste jeugdhond

Nederlandse Clubmatch 21-09-08


Rosaceae Elletaria  3 veel belovend


Rosaceae Festuca beste jeugd reu.


Rosaceae Amaranthus  3U


Fjalar vom löwengarten  1U  Beste Jeugdhond

Duitse Clubmatch 28-09-2008


Rosaceeen Carduus 1U

Franse Clubmatch 05-10-2008


Rosaceeen Carduus 1U

Belgische Clubmatch 13-09-2008


Zorba Ligocka Wataha Rosaceae   1U


 Fjalar vom löwengarten  2 U


Rosaceeen Carduus   1U  RES CAC
 

Sottrum 31 augustus 2008 (Duitsland)
keurmeesters W.Gullix

Jungsteklasse Hündinnen  Fjalar vom Löwengarten 
1SG   +    JUGENSSIEGER SOTTRUM 2008.

Clubmatch Spanje 02-08-2008

Clubmatch Spanje

Clubmatch Spanje

Teunsky 1e plaats jeugdklasse reuen

Fjalar 2e plaats jeugdklasse teven

Amore 1e plaats kampioensklasse reuen

Amore BESTE REU CLUBMATCH SPANJE 2008

 

Leiden, 15-03-2008


Rosaceae Dielytra 1 U, CAC/CACIB/BOB.


Rosaceae Amaranthus 1 U/CAC/CACIB
 

Winner tentoonstelling Amsterdam 24-11-2007

Rosaceeen  Dielytra, open klasse teven,  U1, Res. CAC/CACIB.

Rosaceae Dicentra, jeugd klasse teven,  U4
Rosaceae Amaranthus open klasse reuen U2.

Clubmatch Frankrijk 9-9-2007

Open klasse reuen Rosaceae Amaranthus 1U CAC
Kampioensklasse reuen Rosaceeen Carduus U
(Keurmeester C. Courvoisier)

Landesgruppenschau Hamburg.26-8-2007


Open klasse reuen Rosaceae Amaranthus U3
Kampioensklasse reuen Rosaceeen Carduus U2 res.VDH/res.CAC
(Hr. Zerle/Hr. Güllix)

Landesgruppeschau Neunkirchen 19-8-2007


Open klasse reuen Rosaceae Amaranthus 3 U
Kampioens klasse reuen Rosaceeen Carduus 2 U

Clubmatch Spanje 28-7-2007


Amore 2e plaats open klas reuen


De 3 geplaatse honden open klas reuen


Carduus 1e plaats kampioensklas reuen


Carduus beste kampioen


Teun 1e plaats pupklasse reuen


Teun beste pup


Teun beste veelbelovende jonge leonberger

Internationale Tentoonstelling Luxemburg, 31-3-2007:
Rosaceen Carduus 1 U kamp. klasse,  BOB en Luxemburgs Kampioen:


Rosaceae Amaranthus 2 tussenklasse:

Winner Amsterdam    
Jeugdklasse reuen   

Eindhoven   hr. Rooseboom
Jonge hondenklasse reu   
Open klasse teven  

Niederheid Duitsland   
                 hr  Orgozelski teven           
                 hr Zerle reuen

Kampioensklasse reuen      
Jongen honden klasse reuen
Open klasse teven

Kempen Belgiê  hr. de Groot 
Kampioen klasse reuen
Jongenhonden klasse reuen
Open klasse teven   

Groningen   Pleibel
Jongenhondenklasse reuen   
Jeugdklasse teven
Openklasse teven

Jeugdklasse reuen  

Wieze België   hr. Baelen
Kampioen klasse reuen  
Jongenhonden klasse reuen
Open klasse teven      

Luxemburg
Monika Blaha  (Oostenrijk)
Kampioen klasse reuen 
Jongenhonden klase reuen  

Antwerpen   België
Kampioenklasse reuen
Jongenhonden klasse reuen 

Goes
Jongenhonden klasse reuen
Open klasse teven
Jeugdklasse teven

Leonberg  
Jongenhondenklasse reuen
Kampioenklasse reuen
Jeugdklasse teven

Dortmund  hr.Mayer/Orgorzelski  
Jonge hondenklasse reuen    Kampioensklasse reuen 
Openklasse teven    

Leeuwarden  Doedijns
J
onge hondenklasse reuen 
Openklasse teven    
Jeugdklasse teven  

Hunxe  Zerle, Pleibel 
Jonge hondenklasse reuen
Kampioensklasse reuen
Open klasse teven

Arnhem   M.van Nimwegen
Jonge hondenklasse reuen  
Jeugdklasse reuen
Openklasse teven  
Jeugdklasse teven

Almere P.van Montfoort
Jonge Honde Klasse Reuen
Openklasse Teven 
Jeugdklasse Teven

Echt  hr. Peper (D)
Jonge Hondenklasse reuen
Open Klasse teven    
Jeugdklasse teven  
Jeugdklasse reuen

Rotterdam  hr. A. Marshak (Isr)
Open klasse reuen
Open klasse teven
Jeugdklasse teven

Hamburg (D)  hr. Zerle/hr. Güllix
Open klasse reuen
Kampioensklasse reuen

Clubmatch België 
J. Hansen/R. Alferink

Kampioensklasse reuen
Fokkersklasse reuen
Jeugdklasse reuen
Jeugdklasse teven

Clubmatch Duitsland
Puppyklasse reuen
Fokkersklasse reuen
Kampioensklas reuen

Zwolle
Open klasse reuen
Open klasse teven
Jeugdklasse teven
Jeugsdklasse reuen

Dortmund (D)
Bundessieger Zuchtschau,
R. Pleibel (D)

Open klasse reuen
Kampioensklasse reuen

Dortmund (D) Nationale Zuchtschau,
Hr. W. Mayer (D)  

Open klasse reuen
Kampioensklasse reuen

Dogachtigen Show 
Hr. Hellener (Dts), Mevr. Kerekes(H), Hr.v.Montfoort(NL)

Reuen babyklasse
Reuen puppyklasse   
Reuen jeugdklasse 
Reuen jonge hondenklasse
Reuen open klasse 
Reuen kampioensklasse
Teven puppyklasse 
Teven jonge hondenklasse
Tven  open klasse

Wychen
Reuen open klasse
Teven open klasse 
Teven jonge hondenklasse

Clubmatch Apeldoorn

Eindhoven  hr Wieldraayer
Reuen open klasse
Teven jonge hondenklas
Teven open klas

Groningen mw Nygard (SF)
Reuen open klas
Reuen jonge hondenklas
Teven puppy klas
Teven open klas
Teven jonge hondenklas

Leiden  Mw. v. Deyl
Reuen open klasse
Reuen jonge hondenklasse
Teven open klasse
Teven jonge hondenklasse

Leeuwarden  hr. P.Roosenboom (B)
Reuen open klasse
Reuen open klasse
Teven jonge hondenklasse

Clubmatch Tsjechië.   P. Junehall (S)
Reuen jonge hondenklasse
Reuen open klasse
Reuen kampioensklas

Ceske Budejovice (CZ) 
P. Horak (CZ)

Reuen jonge hondenklasse
Reuen open klasse
Reuen kampioensklas

ROTTERDAM 
Open klasse teven
Open klasse reuen

SOTTRUM (DTS)
Kampioens klasse reuen 
Jeugdklasse teven

LUXEMBURG 
Kampioens klasse reuen

BELGISCHE CLUBMATCH
Kampioens klasse reuen
Fokkers klasse reuen
Jonge honden klasse reuen
Jeugdklasse teven

Nederlandse clubmatch
Baby klasse teven
Baby klasse reuen
Jeugd klasse teven 
Kampioens klasse reuen
Open klasse reuen

Duitse clubmatch
Kampioens klasse reuen
Fokkersklasse reuen
Jeugdklasse teven

Franse clubmatch
Kampioens klasse reuen
Open klasse reuen   

Dortmund
Kampioens klasse reuen

Open klasse reuen 
Jeugdklasse teven

Utrecht  Mevr. Alferinks

Openklasse reuen
Open klasse teven

Bleiswijk   Hr. Van der Berg
Open klasse reuen
Open klasse teven
Jeugdklasse teven

Kortrijk (België) C AC/CACIB show
Hr Orgozelski

Kampioensklasse reuen
Jeugdklasse teven

Winner Amsterdam     
M. van Nimwegen

Kampioensklasse reuen
Jeugdklasse teven
Kampioenklasse teven 

Wychen Hr. F. Kane (GB)
Open klasse reuen
Open klasse teven
Jeugdklasse teven

Hoogstaten (B) Hr. W. Güllix
Kampioensklas reuen
Open klas reuen

Groningen Mw. Kusters
Open klas reuen
Open klas reuen
Jeugdklas teven

Leiden Dhr. Hiddes
Open klas reuen
Open klas reuen
Jeugdklas teven

Wieze (België) Hr. v. Montfoort
Open klasse reuen
Kampioensklasse reuen
Tussenklasse teven

Luxemburg Hr. Baelen (B)
Kampioensklasse reuen
Tussenklasse teven
Kampioensklasse teven

Arnhem I. Onstenk
Open klas reuen
Open klas reuen
Jeugdklas teven

Neunkirchen (Saarland)
keurmeester R.Pleibel (dts) en
R. Hoenacker (B
)
Kampioenklasse reuen 
Kampioenklasse teven  
Tussenklasse teven     

Rotterdam  cac/cacib show keurmeester mevr. Collins (IE)
Open Klasse reuen

Jegdklasse reuen
Jeugdklasse teven

Zwolle cac/cacib show
  
Keurmeester Mr. L.Lehmann Jorgenson (Den)
Open klasse reuen
Open klasse reuen
Jeugdklasse teven
Jeugsklasse teven

World Dog Show Bratislava 2009
Keurmeester H. Wilbishauser (D)
& P. Rehanek (CZ)

Kampioensklasse reuen 
Kampioensklasse teven 

Tussenklasse teven 
Jeugdklasse teven

Bleiswijk CAC/CACIB Show
Keurmeeester R.Doedijns
 
Open klasse reuen
Open klasse reuen
Jeugdklasse teven

Eindhoven keurmeester Hr. J. van Hummelen (B)
Open klasse reuen
Tussen klasse teven
Tussen klasse teven
Kampioensklasse teven           

CAC/CACIB Luxemburg keurmeester mevr.M.Vanherle-stevens (B)
Kampioenklasse reuen
Openklasse reuen


Tussenklasse teven                            

LEEUWARDEN CAC/CACIB SHOW  keurmeester Dhr.H.Bierwolf ( Oostenrijk)

Open klasse reuen        

Tussenklasse teven      

Arnhem (NL) CAC/CACIB show
keurmeester M. Kuster (NL)

Open klasse reuen 
Jeugd klasse teven 
Open klasse teven        
 

Lommel (Belgie) CAC show keurmeester Mevr. W. van Deyl (ned)Open klasse reuen
Kampioensklasse teven              

Uden  cac/cacib show
keurmeester Mevr. Vermeijer (B).

Open klasse reuen 
Open klasse teven
Jeugdklasse teven 

Zwolle CAC/CACIB Show
Keurmeester Hr. Weijer
Open klasse reuen 
Open klasse teven
Open klasse teven
Tussenklasse  teven 

Utrecht
Keurmeester Mw. H. Kuster (Ned)

Open klasse reuen
Tussenklasse teven
Open klasse teven


Bleiswijk

Keurmeester Dhr. F.Kane (GB)

Open klasse reuen
Tussenklasse teven
Open klasse teven

25-11-2006
Rosaceae Amaranthus U1, Jeugdwinner

04-02-2007
Rosaceae Amaranthus 1U
Rosaceeen Dielytra 3U, Erosaceae van het Hof van Eden  4 ZG

 24-02-2007 


Rosaceeen Carduus U2
Rosaceae Amaranthus  2ZG
Rosaceeen Dielytra U 

25-02-2007
Rosaceeen Carduus  U1  RES.CAC/CACIB
Rosaceae Amaranthus U2
Rosaceeen Dielytra U

04-03-2007
Rosaceae Amaranthus U1
Rosaceae Calendula  ZG1
Rosaceae Dielytra  U
 
Rosaceae Conium  ZG1

18- 03-2007
Rosaceeen Carduus    U1
Rosaceae Amaranthus ZG2
Rosaceeen Dielytra U

31-03-2007 

Rosaceeen Carduus  U1 CAC/CACIB  BOB
Rosaceae Amaranthus  U2

15-4-2007
Rosaceeen Carduus 1U RCAC
Rosaceae Amaranthus 1U 

22-04-2007  
Rosaceae Amaranthus  U1
Rosaceae Dielytra  U1 CAC/CACIB
Rosaceae Calendula U1

01-05-2007
Rosaceae Amaranthus ZG
Rosaceeen Carduus  U3
Rosaceae Calendula ZG4 

06-05-2007
Rosaceae Amaranthus ZG2
Rosaceeen Carduus U1
Rosaceeen Dielytra  U

09-05-2007
Rosaceae Amaranthus  U1
Rosaceeen Dielytra  U
Rosaceae Calendula ZG

27-05-2007
Rosaceae Amaranthus  U4
Rosaceeen Carduus U2
Rosaceeen Dielytra  U3 

28-05-2007
Rosaceae Amaranthus U1
Rosaceae Conium ZG4
Rosaceeen Dielytra U3
Rosaceae Calendula ZG3

16-06-2007
Rosaceae Amaranthus U1 CAC BOB
Rosaceeen Dielytra ZG
Rosaceae Calendula U1

30-06-2007
Rosaceae Amaranthus 1 ZG
Rosaceeen Dielytra 1U res. CAC CACIB
Rosaceae Dicentra 4ZG
Rosaceae Conium ZG1

25-08-2007
Rosaceae Amaranthus 4U
Rosaceeen Dielytra 2U
Rosaceae Calendula 2U

26-08-2007
Rosaceae Amaranthus U3
Rosaceeen Carduus U2 res VDH/CAC.

08-09-2007

Rosaceeen Carduus U
Rosaceae Amaranthus 1U, Rosaceae Whitlavia 2U
Rosaceae Delphinium U
Rosaceae  Dicentra 2U

30-09-2007
Zorba Ligocka Watah VB
Rosaceae Amranthus 1U
Rosaceeen Carduus U

06-10-2007
Rosaceae Amranthus 1U, CAC/CACIB/BOB
Rosaceeen Dielytra 2U
Rosaceae Calendula 2U
Rosaceae Conium U1

12-10-2007


Rosaceae Amranthus 2U, Res. CAC/Res. Dt.Ch.VDH
Rosaceeen Carduus 2U, Res. CAC/Res. Dt.Ch.VDH/Res. CACIB

13-10-2007

Rosaceae Amaranthus 3U
Rosaceeen Carduus 1U, CAC/Dt.Ch.VDH

 09-12-2007


Rosaceae Forsythia VB1, Rosaceae Fesuca VB2
Rosaceae Elymus VB1
Zorba Ligocka Wataha Rosaceae ZG3
Rosaceae Drimys ZG, Rosaceae Cyperus ZG, Rosaceae Conium ZG
Rosaceae Amaranthus U4  
Rosaceeen Carduus U4
Rosaceae Erophila ZG
Rosaceae Calendula U2
Rosaceen Dielytra U

17-12-2007
Rosaceae Amaranthus U2
Rosaceae Dielytra U1 CAC/CACIB
Rosaceae Calendula U1

Rosaceae Conium U1 en beste van het ras.  

9-2-2008
Rosaceae Amaranthus U1
Rosaceae Dicentra ZG2
Rosaceeen Dielytra U3

2-3-2008
Rosaceae Amaranthus ZG4, Rosaceae Withlavia  ZG
Rosaceae Drimys ZG1
Rosaceae Fragaria B2
Rosaceae Dielytra U2
Rosaceae Dicentra U2

15-3-2008
Rosaceae Amaranthus U1 CAC/CACIB
Roseaceae Drimys ZG2
Rosaceeen Dielytra U1 CAC/CACIB/BOB
Rosaceae Dicentra U2

24-3-2008
Rosaceae Amaranthus U1,CAC/CACIB/BOB
Rosaceae Whitlavia U2
Rosaceae Dicentra U3

19-4-2008
Rosaceae Catalpa U4
Rosaceae Amaranthus U4
Rosaceae Carduus ZG

20-4-2008

Rosaceae Catalpa U4
Rosaceae Amaranthus U3
Rosaceae Carduus U

30-08-08
Rosaceae Dicentra 2U
Rosaceae Catalpa 3U

31-08-08
Rosaceeen Carduus 3U, Rosaceae Amaranthus U
Fjalar vom Löwengarten  1U  JUGENDSIEGER

07-09-08
Rosaceae Amaranthus 3U

13-09-08
Rosaceae Amaranthus 2U
Rosaceeen Carduus 1U  RES CAC
Zorba Ligocka Wataha Rosaceae 1U
Fjalar vom Löwengarten  2 U

21-09-08
Rosaceae Elletaria  3 veel belovend
Rosaceae Echium   veel belovend
Fjalar vom Löwengarten  1U  Beste Jeugdhond
Rosaceae Amaranthus  3U
Rosaceae Catalpa  U

28-09-08
Rosaceae Amaranthus  U
Rosaceeen Carduus  1U
Fjalar vom Löwengarten  2U

05-10-08
Rosaceeen Carduus 1U
Rosaceae Amaranthus  U selectioné

18 oktober 2008 
Rosaceae Amaranthus 2U  RES CAC/ CACIB

Rosaceae Catalpa  SG
Fjalar vom Löwengarten  1SG BUNDESJUGENDSIEGER 2008

26 oktober 2008

Rosaceae Catalpa 3U
Rosaceae Dicentra 2U

2 november 2008
Rosaceae Catalpa 3U
Rosaceae Dicentra 2U 
Fjalar vom Löwengarten   1U/ CAC

15 november 2008

Rosaceae Amaranthus  3U
Fjalar vom Löwengarten  1U  beste jeugdhond.

29 november 2008

Rosaceeen Carduus 1U, Rosaceae Amaranthus 2U
Fjalar vom Löwengarten  2U
Rosaceeen Dielytra 2U res. Cac/res. Cacib

20 december 2008
Rosaceae Catalpa 1U res CAC/CACIB
Rosaceae Dicentra 1U
 Fjalar v. Löwengarten 1U CAC/CAC IB

22 februari 2009
Rosaceae Amaranthus 1U,CAC,BOB,2 plaats groep 2
Rosaceae Catalpa 3U

28 februari 2009
Rosaceae Catalpa 1U, res CAC/CACIB
Zorba Ligocka Wataha 2U
Fljalar v. Löwengarten 1U, jeugdwinster

15 maart 2009
Rosaceae Catalpa 1U, res CAC/CACIB
Zorba Ligocka Wataha ZG
Fjalar v. Löwengarten 1U, BOB

22 maart 2009
Rosaceae Catalpa 3U
Rosaceae Amaranthus 2U
Fjalar v. Löwengarten 1U/CAC/BOB HOPKONINGIN

28 maart 2009
Rosacea Amranthus 4U
Fjlara v. Löwengarten 1U, CACL
Rosaceeen Dielytra 1U, CACL

1 juni 2009
Rosaceae Catalpa 1 U CAC BOB
Zorba Ligocka Wataha 2U res CAC
Rosaceae Elettaria 1U CAC

16 augustus 2009


Rosaceae Amaranthus  U4
Rosaceen Dielytra         U1  CAC
Fjalar vom lowengarten  U1  CAC  BOB

29 augustus 2009

Rosaceae Catalpa 3U
Zorba Logoka Wataha 2U res CAC/CACIB
Rosaceeen echium 3 U
Rosaceae Elytrigia 2U
Rosaceeen elettaria 3U

3 oktober 2009

;
Rosaceae Catalpa 3U
Zorba Ligocka Wataha 2U res CAC/CACIB
Rosaceeën Elettaria 1U res CAC
Rosaceeën Elytgia 3U

10 oktober 2009


Rosaceae Amaranthus      U
Rosaceeën Dielytra           U
Fjalar vom Löwengarten    ZG
Rosaceeën Elettaria          U

8 november 2009

Rosaceae Catalpa 2U
Zorba Ligocka Wataha ZG
Rosaceeën Elettaria 2U

7 februari 2010

Rosaceae Catalpa 2U RES CAC/CACIB
Rosaceeën Elettaria 1 U RES CAC/CACIB
Rosaceae Elytrigia 3U
Fjalar v. Löwengarten 1U CAC/CACIB BOB Fjalar is Nederlands kampioen !!

27 maart 2010 
Rosaceae Amaranthus 2U
Rosaceae Catalpa        ZG

Zorba Ligocka wataha  4U
Rosaceeën elettaria       3U    


Zorba Ligocka Wataha  4U
Rosaceae Catalpa             U
Rosaceeën Elettaria       1U CAC/CACIB
Rosaceeën Elytrigia        ZG

 

24 mei 2010
Zorba Ligocka Wataha   1U RES. CACIB
Rosaceae Iris                     2U RES. CAC
Rosaceeën  Elytrigia       2U
Rosaceeën Elettaria       3U

13 juni 2010

Zorba Ligocka Wataha      1U
Fjalar von Löwengarten    1U CAC beste teef

20-06-2010 

Zorba Ligocka Wataha     1U
Rosaceeën Elettaria         ZG
Rosaceeën Elytrigia          2U
Rosaceae Iris                   1U  CAC beste teef

08-10-2010
Zorba Ligocka Wataha  2U
Rosaceeën Elettaria    3 zg
Rosaceeën Elytrigia  2U res CACIB
Rosaceae Iris 1 U
 
 
24-10-2010
 
Zorba Ligocka Wataha 1U, Res CAC/CACIB NEDERLANDS KAMPIOEN
Rosaceae Iris 3U
Rosaceeën Elytrigia 2U
Rosaceeën Elettaria 3U

07-11
-2010

Zorba Ligocka Wataha ZG
Rosaceae Iris 2U
Rosaceeën Elytrigia ZG
Rosaceeën Elettaria 2U Res CAC/CACIB

13 december 2010 Wijchen CAC/CACIB show  keurmeester Mevr.R. Alferink-Lerche

Jeugdklasse reuen         Rosaceae Juncelles  2U
Tussenklasse teven       Rosaceae Iris            1U  res CAC/CACIB
Open klasse teven         Rosaceeën Elettaria  3U
                                     Rosaceeën Elytrigia     U

06-02-2011 Eindhoven CAC/CACIB  keurmeester Dhr. P.Jentgen (lux).
Jeugdklasse reuen         Rosaceae Juncelles                              3U
Jeugdklasse teven          Zir Ozzy’s Pretty Women of Tulips      2U
Tussenklasse teven       Rosaceae Iris                                       1U  RES CAC/CACIB
Open klasse teven         Rosaceeën Elettaria                             2U

 

25 april 2011 paasshow te leeuwarden CAC/CACIB  keurmeester Dhr.B.Metraux (CH)

Jeugdklasse reuen       Rosaceae Juncelles      1U res.CAC
Jeugdklasse teven       Zir ozzy pretty women von tulips 1U res.CAC
Open klasse teven       Rosaceae Iris     2U res CACIB
Open klasse teven       Rosaceeën Elettaria ZG
Open klasse teven       Rosaceeën Elytrigia ZG