Rosaceen Dielytra Nederlands kampioen
LPN1-vrij
Ustinov vom Löwengarten x Rosaceae Rhodanthe
*07-11-2004




 


Leiden 15-3-2008 U1,CAC/CACIB/BOB


Luxemburg 28-3-2009 U1 kampioensklas , CACL


Tessin (DTS) 1 U, beste teef , LANDESGRUPPE Siegerin  Mecklenburg-Vorpommern


Neunkirchen (Dts), 16-08-2009, U1, CAC kampioensklasse


Hamburg (dts) 30 augustus 2009 keurmeester W.Güllix (DTS), W. Mayer (DTS) en J. Hansen (DK)
1U  CAC/VDH kampioensklasse


Leonberg 27 September 2009 1 U CAC, kampioensklasse


Dortmund (D) 16-10-2009, Willi Güllix, 1 U CAC kampioensklasse


Franse Clubmatch Cluny, 18-10-2009, kampioensklas, 4U

Tentoonstellingsuitslagen:

Eindhoven hr. Roosenboom 04-02-2007 3U open klasse
Groningen Pleibel 04-03-2007 U open klasse
Niederheid Duitsland hr. Ogorzelski  24-02-2007 U open klasse
Kempen België hr. de Groot  25-02-2007 U open klasse
Wieze België hr. Baelen  18-03-2007 U open klasse
Goes 22-04-2007 U1  open klasse CAC/CACIB/BOB
Dortmund hr. Mayer/Ogorzelski 06-05-2007 U open klasse 
Leeuwarden Doedijns 09-05-2007 U open klasse
Hunxe Zerle/Pleibel 27-05-2007 U3 open klasse
Arnhem M.van Nimwegen 28-05-2007 U3 open klasse
Almere, P.v. Montfoort, 19-06-2007 ZG open klasse
Echt, hr. Peper (D), 30-6-2007, 1U, res CAC CACIB
Rotterdam, hr. A.Marshak (Isr), 2U open klasse

Zwolle, 06-10-2007, U2 open klasse
Bleiswijk, 3-11-2007,Mw. Alferink-Lerche (NL), U3 open klasse
Winner Amsterdam, 24-11-2007, U1 open klasse Res CAC CACIB
Dogachtigen Show,9-12-2007, Hr.v. Montfoort, U open klasse.
Wychen, 17-12-2007, U1 CAC CACIB open kalsse
Eidnhoven, 9-2-2008, hr Wieldraayer, U3 open klasse
Groningen, 2-3-2008, Mw Nygard, U2 open klasse

Leiden,15-3-2008,Mw v Deyl,U1,CAC/CACIB/BOB, open klasse
Winner Amsterdam 29-11-2008, M.v. Nimwegen, 2U, res CAC/res CACIB,  kampioensklas
Spaanse clubmatch 25-4-2009 2 U kampioensklas
Mechelen CAC/CACIB show  22 augustus 2009 P. D’Hooge ( B). 1 U kampioensklasse
Belgische clubmatch
 5 september 2009 keurmeesters: M.Kerekes ( H),E.Pambou Makaya(F),W.van.Deyl (NL)
2U kampioensklasse

Clubmatch Slowakije, 9-10-2009, P. Junehall, U
World Dog Show Bratislava, 10-10-2009, H. Wiblishauser, U
Hannover CAC/CACIB SHOW 31-10-2009, Rita Pleibel, 2U
Winner Amsterdam, 28-11-2009, Paul Baelen (B), 2U
Dogachtigen Show s'Hertogenbosch 06-12-2009 D. Pavlovska en P. d'Hooge, 2U kampioensklasse.
Leonberger, 26-09-2010, 2U kampioensklasse