NED. en Belg. kampioen, JEUGDWINNER '06 Rosaceae Amaranthus 
Internationaal kampioen, Landesgruppe Sieger Baden-Württemberg 2009, Landesgruppe Sieger Hunxe 2009, Winner 09, VDH Kampioen, Deutsche Club kampioen, Belgisch kampioen.
HD A , DNA profiel aanwezig, fokselectie keuring LPN1-vrij   
Aldan vom Wolfsblut x Sjo Bjornens Yin-Yasmine
  *02-07-2005




 

 

4 maanden oud.

2 U tussenklasse Luxemburg 31-3-2007


Almere, 16-06-2007 P.v. Montfoort, U1, CAC,BOB Jonge Hondenklasse.


Clubmatch Spanje 28-07-2007, Peter Cejnek, 2U open klasse


Neunkirchen (D), 19-08-2007 Willi Güllix 3U open klasse

Neunkirchen 3U open klasse


Neunkirchen 3U open klasse


Eerste plaats clubmatch België


Clubmatch Frankrijk 1 U openklasse, CAC


Leiden 15-3-2008, U1,CAC/CACIB

Ceske Budejovice, 20-4-2008 4U

 


Brussel 2008 1e plaats kampioen klasse /RES CAC CACIB


Nederlandse Clubmatch 21-09-2008 3U


Beste Reu Clubmatch Spanje 2008


Hoogstraten (B) Kampioensklas, Willi Güllix,  22-02-2009, U1,CAC,BOB,2e plaats  groep 2

Hoogstraten (B) Kampioensklas, Willi Güllix,  22-02-2009, U1,CAC,BOB,2e plaats  groep 2


Spaanse clubmatch 25-4-2009 1 U kampioensklasse, beste kampioen.


Leonberg 1 mei 2009, 1U, CAC, BOB


Leonberg 1 mei 2009, 1U, CAC, BOB


Hunxe (DTS) 31 mei 2009 1U LG SIEGER / BOB


Hunxe (DTS) 31 mei 2009 1U LG SIEGER / BOB


Belgische clubmatch
 5 september 2009 keurmeesters: M.Kerekes ( H),E.Pambou Makaya(F),W.van.Deyl (NL)
Kampioensklas 1U CAC /  BOB


Dormtmund (D) 16-10-2009, Willi Güllix, 1U, CAC BOB, 3e plaats groep 2


Dormtmund (D) 16-10-2009, Willi Güllix, 1U, CAC BOB, 3e plaats groep 2


Hoogstraten (B) 10-1-2010, judge P. Rehanek    
1U CAC/CACIB/BOB titel belgisch kampioen gehaald!


Leonberg, 1-5-2010, Rosaceae Amaranthus, kampioensklasse, 2U res CAC / VDH


Kampioensklasse clubmatch Spanje 24-7-2010 2U


BESTE HOOFD/EXPRESSIE Clubmatch Spanje 24-7-2010


1U Ehrenklasse Leonberg 26-09-2010


1U kampioensklasse Cluny 17-10-2010


19 december 2010 Brussel CAC/CACIB show keurmeester Hr. V. van Raamsdonck
Kampioensklasse reuen      1U CAC/CACIB  BOB


Leonberg, 1 Mei 2011 1 . Ehrenklasse

Verdere tentoonstellingsuitslagen:
Winner Amsterdam  25-11-2006 U1 jeugdklasse, jeugdwinner
Groningen 04-03-2007 Pleibel U1 jonge hondenklasse.
Eindhoven hr. Roosenboom 04-02-2007 1U jonge hondenklasse
Niederheid Duitsland hr. Zerle  24-02-2007 2ZG jonge hondenklasse
Kempen België hr. de Groot  25-02-2007 U2 jonge hondenklasse
Wieze België hr. Baelen 18-03-2007 ZG2 jonge hondenklasse
Luxemburg Monkia Blaha (Oostenrijk) 31-03-2007 U2 jonge hondenklasse
Antwerpen België 15-4-2007 1U jonge hondenklasse
Goes 22-04-2007 U1 jonge hondenklasse
Leonberg 01-05-2007 ZG jonge hondenklasse
Dortmund  06-05-2007 hr. Mayer/Ogorzelski ZG2 jonge hondenklasse

Leeuwarden 09-05-2007 Doedijns U1 jonge hondenklasse
Hunxe 27-05-2007 Zerle,Pleibel U4 jonge hondenklasse
Arnhem 28-05-2007 M.van Nimwegen U1 jonge hondenklasse
Almere, 16-06-2007 P.v. Montfoort, U1, CAC,BOB Jonge Hondenklasse.
Echt, 30-6-2007, hr. Peper (D) ZG1 Jonge Hondenklasse
Neunkirchen,19-08-2007, D, Güllix, U3 open klasse
Rotterdam, 25-08-2007, A. Marshak (Isr) U4 open klasse
Hamburg (D), 26-08-2007, hr. Zerle/hr. Güllix U3 open klasse
Clubmatch België, 08-09-2007, J.Hansen/R.Alferink 1U fokkersklasse
Clubmatch Frankrijk, 09-09-2007, C. Courvoisier, 1U/CAC, open klasse
Clubmatch Duitsland, 30-09-2007, 1U fokkersklas.
Zwolle, 06-10-2007 1U, CAC/CACIB/BOB, open klasse
Dortmund (D) Bunddessieger Zuchtschau R. Pleibel  (D) 2U Res CAC/Res.Dt.Ch.VDH open klasse
Dortmund (D) Nationale Zuchtschau W. Mayer (D) 3U open klasse
Bleiswijk, 3-11-2007, Mw Alferink-Lerche (NL) U2 open klasse
Winner Amsterdam ,24-11-2007, Hr. A. Pecoult (FR), U2 open klasse
Dogachtigen Show,09-12-2007,Hr. Hellener (Dts), U4 open klasse
Wychen 17-12-2007,Hr Stradman  (NL), U2 open klasse
Eindhoven, 
9-2-2008, hr Wieldraayer (NL), 1U open klasse
Groningen, 2-3-2008, Mw. Nygard (SF), 4ZG open klasse
Leiden, 15-3-2008, Mw v Deyl, 1U CAC/CACIB, open klasse
Leeuwarden,24-3-2008,hr. P. Roosenboom (B),1U,CAC/CACIB/BOB open klasse
Clubmatch Tsjechië, 19-4-2008, Mw P. Junehall (S), 4U open klasse
Ceske Budejovice, 20-4-2008, Hr. P. Horak(CZ),3Uopen klasse
Sottrum (DTS), 31-08-2008, U open klas
Luxemburg, 07-09-2008, 3U kampioensklas
Belgische Clubmatch, 13-09-2008, 2U kampioensklas
Nederlandse Clubmatch 21-09-2008, 3U kampioensklas
Duitse Clubmatch 28-09-2008, U kampioensklas
Franse Clubmatch 05-10-2008, U open klas
Dortmund , 18-10-2008, 2U Res CAC/CACIB kampioensklas  
Kortrijk (België) CAC/CACIB show, 15-11-2008, Hr. Orgozelski,  3U kampioensklas
Winner Amsterdam 29-11-2008, M.v. Nimwegen, 2 U kampioensklas
Wieze (België), 22-03-2009, Mr.v. Montfoort, 2 U kampioensklas
Luxemburg, 28-03-2009, Mr. Baelen (B), 4 U kampioensklasse
Dortmund VDH Europasieger 2009, 2U, res. CAC/CACIB kampioensklas.
Tessin (DTS), 27-06-2009 3 U kampioensklasse
Neunkirchen (Dts) 16-08-2009 4 U kampioensklasse

Mechelen CAC/CACIB show  22 augustus 2009 P. D’Hooge ( B). 1 U res CAC/CACIB kampioensklasse
.
Hamburg (dts) 30 augustus 2009 keurmeester W.Güllix (DTS), W. Mayer (DTS) en J. Hansen (DK) 2U res CAC/VDH kampioensklasse
Leonberg, 27 september 2009, 2U kampioensklasse
Clubmatch Slowakije 9-10-2009, P. Junehall, 4U
World Dog Show Bratislava, 10-10-2009, H. Wiblishauser, U
Franse clubmatch Cluny, 18-10-2009, U open klas.
Hannover CAC/CACIB SHOW 31-10-2009, Rita Pleibel, 3U
Winner Amsterdam, 28-11-2009, Paul Baelen (B), 1U, CAC, BOB Winner 2009
Dogachtigen Show s'Hertogenbosch 06-12-2009 D. Pavlovska en P. d'Hooge, 2U kampioensklasse
Luxemburg, 27-03-2010, M.Vanherle-Stevens, 2U kampioensklasse